See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi administracyjno-porządkowe na terenie hub’u technologicznego – Centrum Rozwoju Regionalnego w Chełmie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi administracyjno-porządkowe na terenie hub’u technologicznego – Centrum Rozwoju Regionalnego w Chełmie”. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Utrzymanie czystości i porządku na terenie hub’u, 2) Obsługa techniczna i administracyjna nieruchomości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do Zaproszenia – Projektowane Postanowienia Umowy wraz ze Szczegółowym opisem usług administracyjno-porządkowych.
Interne Kennung: DAIF-ZP.271.5.20.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), zwanej dalej „ustawą” oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 1. W przedmiotowym postępowaniu, komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcą, w tym wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, z uwzględnieniem wyjątków przewidzianych w ustawie, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://umchelm.ezamawiajacy.pl. 2. Informacje oraz dokumenty lub oświadczenia, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu. 3. Ogólne zasady korzystania z Platformy: 1) zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Nazwa Jednostki; https://umchelm.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. 2) Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”. 3) rejestracja Wykonawcy: Rejestracja konta następuje automatycznie poprzez: podpisanie się pod wnioskiem podpisem elektronicznym (kwalifikowanym, osobistym lub profilem zaufanym) lub kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu, lub - jeżeli użytkownik nie podpisze się na wniosku ani nie skontaktuje się telefonicznie - konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych. 4) po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia dokumentów w postępowaniu. Za datę przekazania dokumentów lub oświadczeń przyjmuje się datę ich wysłania za pośrednictwem zakładki „Korespondencja”. 5. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma zakupowa Nazwa Jednostki tel. +48 22 257 22 23 (infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00) e-mail: oneplace@marketplanet.pl 6. Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jako: 1) dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES, 2) dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć prócz podpisanego dokumentu oddzielny plik z podpisem. 7. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: 1) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 2) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7 , Mac Os x 10.4, Linux lub ich nowsze wersje; 3) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0; 4) Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. 8. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc. 9. Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: Plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu. Nie później niż przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego Wykonawca złoży: 1) oświadczenie w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu (ESPD), stanowiącego Załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia - Załącznik nr 3 do Zaproszenia; 2) oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy - Załącznik nr 4 do Zaproszenia; 3) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1,2 i 4 ustawy, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4) oświadczenie Wykonawcy w zakresie wypełnienia obowiązków informacyjnych przewidzianych w art. 13 lub 14 RODO - Załącznik nr 5 do Zaproszenia; 5) oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu – Załącznik nr 6 do Zaproszenia. Informacje zawarte w oświadczeniu wymienionym w pkt. 1.1 Informacji, stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących oświadczenia, o którym mowa w pkt. 1 Informacji lub złożonych podmiotowych środków dowodowych lub innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu. Postanowienia art. 128 ust. 5 ustawy stosuje się odpowiednio.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), zwanej dalej „ustawą” oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. Przedmiotem zamówienia są usługi administracyjno-porządkowe na terenie hub’u technologicznego – Centrum Rozwoju Regionalnego w Chełmie”. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Utrzymanie czystości i porządku na terenie hub’u, 2) Obsługa techniczna i administracyjna nieruchomości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do Zaproszenia – Projektowane Postanowienia Umowy wraz ze Szczegółowym opisem usług administracyjno-porządkowych.