2. Verfahren
Verfahren
Titel: PEŁNIENIE NADZORU AUTORSKIEGO NAD ZADANIEM: REALIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH ORAZ WYKONANIE PROJEKTU WYKONAWCZEGO I REALIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH NA ZABUDOWĘ URZĄDZEŃ STEROWANIA RUCHEM KOLEJOWYM, URZĄDZEŃ KOLEJOWYCH SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH, SYSTEMU DYNAMICZNEJ INFORMACJI PODRÓŻNYCH NA ODCINKU KATOWICE SZOPIENICE PŁD. – KATOWICE – KATOWICE PIOTROWICE
Beschreibung: PEŁNIENIE NADZORU AUTORSKIEGO NAD ZADANIEM: REALIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH ORAZ WYKONANIE PROJEKTU WYKONAWCZEGO I REALIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH NA ZABUDOWĘ URZĄDZEŃ STEROWANIA RUCHEM KOLEJOWYM, URZĄDZEŃ KOLEJOWYCH SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH, SYSTEMU DYNAMICZNEJ INFORMACJI PODRÓŻNYCH NA ODCINKU KATOWICE SZOPIENICE PŁD. – KATOWICE – KATOWICE PIOTROWICE W RAMACH PROJEKTU „PRACE NA PODSTAWOWYCH CIĄGACH PASAŻERSKICH (E 30 I E 65) NA OBSZARZE ŚLĄSKA, ETAP I: LINIA E 65 NA ODC. BĘDZIN – KATOWICE SZOPIENICE PŁD. – KATOWICE – KATOWICE PIOTROWICE”
Vorherige Bekanntmachung: 41523-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001