2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie środowiska serwerowego wraz z oprogramowaniem oraz wsparciem technicznym Wykonawcy w okresie gwarancji dla SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i wdrożenie środowiska serwerowego wraz z oprogramowaniem oraz wsparciem technicznym Wykonawcy w okresie gwarancji dla SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający zastrzega sobie prawo odpowiedniej modyfikacji projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego jeśli spowodowane to będzie odpowiedziami na pytania.
Interne Kennung: DZ/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serwer wirtualizacji - 2 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Serwer wirtualizacji - 2 szt.