See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa wyposażenia dla jednostek OSP w ramach projektu „Polsko-Słowacka Eurosztafeta Ratownicza – Razem bezpieczniej w Europie” środki z EFRR w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027"
Beschreibung: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320). zwanej dalej ustawą Pzp., w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 Ustawy Pzp. 2. Zamawiający przewiduje możliwość uprzedniej oceny ofert, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy. W takim przypadku Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający stosuje procedurę określoną w art. 139 ust. 2 ustawy Pzp. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, Zamawiający przewidział w SWZ możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. 4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. 3. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 5. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem postępowania. 6. Sposób sporządzenia i przekazywania dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (zw. dalej Rozporządzeniem w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych); 7. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 Rozporządzenia w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (zw. dalej rozporządzeniem w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności) , z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania. 8. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 Rozporządzenia w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej: 1) w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (i przekazuje się jako załącznik), lub 2) jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”). 9. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: urzad@zagorz.pl (nie dotyczy składania ofert)). 11. RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, Zamawiający przekazuje szczegółowe informuje w dziale II SWZ "Ochrona danych osobowych"
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: 1. Krótki opis przedmiotu zamówienia: − Radiostacje przenośne cyfrowe, − Radiostacje cyfrowe przenośne do samochodów, − Aparaty powietrzne, − Torby medyczne, − Drabina pożarnicza, − Kamera termowizyjna. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku Nr 3 do SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, realizowana w ramach projektu pn. „Polsko-Słowacka Eurosztafeta Ratownicza – Razem bezpieczniej w Europie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021–2027, Priorytet: Przyjazne naturze i bezpieczne Pogranicze. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być: 1) fabrycznie nowy, 2) nieużywany i pełnowartościowy, 3) wolny od wad fizycznych i prawnych, 4) kompletny – niewymagający zakupu przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych elementów niezbędnych do jego prawidłowego użytkowania, 5) pochodzący z bieżącej produkcji, 6) odpowiadający wymaganiom jakościowym i technicznym wynikającym z jego funkcji i przeznaczenia, 7) nieobciążony prawami osób trzecich. 5. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności posiadać wymagane atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa, jakości oraz spełniać normy właściwe dla danego rodzaju sprzętu, z uwzględnieniem jego przeznaczenia do działań ratowniczo-gaśniczych. 6. W ramach realizacji zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy montaż, instalacja oraz uruchomienie przedmiotu zamówienia, rozumiane jako: 1) fizyczne złożenie dostarczonego sprzętu, 2) wykonanie pełnej konfiguracji technicznej zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, 3) przygotowanie sprzętu do natychmiastowego i prawidłowego użytkowania. 7. Zamontowany, zainstalowany i skonfigurowany sprzęt musi zostać dostarczony do wskazanej przez Zamawiającego siedziby Miasta i Gminy Zagórz i w chwili dostawy być w pełni zdatny do użycia oraz gotowy do uruchomienia, bez konieczności podejmowania przez Zamawiającego dodatkowych czynności technicznych. 8. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i umieszczenia naklejek informacyjno-promocyjnych na dostarczanym sprzęcie, zgodnie z zasadami informacji i promocji obowiązującymi w Programie Interreg Polska – Słowacja 2021–2027. 1) Obowiązek oklejenia dotyczy wszystkich elementów dostarczanego sprzętu, z wyjątkiem części obejmującej wyposażenie łóżka, przy czym w tej części oklejeniu podlegają wyłącznie łóżka. Umieszczenie naklejek nie może naruszać funkcjonalności ani parametrów technicznych sprzętu. 2) Wzór naklejki stanowi załącznik do 3 SWZ. Naklejka musi zawierać logo programu oraz tytuł projektu, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie informacji i promocji. 3) Naklejki muszą być wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności wilgoci, promieniowania UV, zmiennych temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych, zapewniających zachowanie kształtu, czytelności i funkcjonalności przez okres co najmniej 5 lat, tj. przez cały okres trwałości projektu. 4) Projekt naklejki (próbka), przed jej wykonaniem i nadrukiem, wymaga każdorazowo akceptacji Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32236000 Funktelefone
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: 1. Krótki opis przedmiotu zamówienia: − Tor przeszkód dla MDP, − Defibrylator szkoleniowy AED, − Fantom osoby dorosłej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku Nr 3 do SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, realizowana w ramach projektu pn. „Polsko-Słowacka Eurosztafeta Ratownicza – Razem bezpieczniej w Europie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021–2027, Priorytet: Przyjazne naturze i bezpieczne Pogranicze. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być: 1) fabrycznie nowy, 2) nieużywany i pełnowartościowy, 3) wolny od wad fizycznych i prawnych, 4) kompletny – niewymagający zakupu przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych elementów niezbędnych do jego prawidłowego użytkowania, 5) pochodzący z bieżącej produkcji, 6) odpowiadający wymaganiom jakościowym i technicznym wynikającym z jego funkcji i przeznaczenia, 7) nieobciążony prawami osób trzecich. 5. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności posiadać wymagane atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa, jakości oraz spełniać normy właściwe dla danego rodzaju sprzętu, z uwzględnieniem jego przeznaczenia do działań ratowniczo-gaśniczych. 6. W ramach realizacji zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy montaż, instalacja oraz uruchomienie przedmiotu zamówienia, rozumiane jako: 1) fizyczne złożenie dostarczonego sprzętu, 2) wykonanie pełnej konfiguracji technicznej zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, 3) przygotowanie sprzętu do natychmiastowego i prawidłowego użytkowania. 7. Zamontowany, zainstalowany i skonfigurowany sprzęt musi zostać dostarczony do wskazanej przez Zamawiającego siedziby Miasta i Gminy Zagórz i w chwili dostawy być w pełni zdatny do użycia oraz gotowy do uruchomienia, bez konieczności podejmowania przez Zamawiającego dodatkowych czynności technicznych. 8. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i umieszczenia naklejek informacyjno-promocyjnych na dostarczanym sprzęcie, zgodnie z zasadami informacji i promocji obowiązującymi w Programie Interreg Polska – Słowacja 2021–2027. 1) Obowiązek oklejenia dotyczy wszystkich elementów dostarczanego sprzętu, z wyjątkiem części obejmującej wyposażenie łóżka, przy czym w tej części oklejeniu podlegają wyłącznie łóżka. Umieszczenie naklejek nie może naruszać funkcjonalności ani parametrów technicznych sprzętu. 2) Wzór naklejki stanowi załącznik do 3 SWZ. Naklejka musi zawierać logo programu oraz tytuł projektu, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie informacji i promocji. 3) Naklejki muszą być wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności wilgoci, promieniowania UV, zmiennych temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych, zapewniających zachowanie kształtu, czytelności i funkcjonalności przez okres co najmniej 5 lat, tj. przez cały okres trwałości projektu. 4) Projekt naklejki (próbka), przed jej wykonaniem i nadrukiem, wymaga każdorazowo akceptacji Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: 1. Krótki opis przedmiotu zamówienia: − Nożyco-rozpieracze hydrauliczne akumulatorowe, − Rozpieracze kolumnowe akumulatorowe, − Zestaw narzędzi akumulatorowych, − Rozpieracze ramieniowe, − Zestaw wsporników krzyżowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku Nr 3 do SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, realizowana w ramach projektu pn. „Polsko-Słowacka Eurosztafeta Ratownicza – Razem bezpieczniej w Europie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021–2027, Priorytet: Przyjazne naturze i bezpieczne Pogranicze. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być: 1) fabrycznie nowy, 2) nieużywany i pełnowartościowy, 3) wolny od wad fizycznych i prawnych, 4) kompletny – niewymagający zakupu przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych elementów niezbędnych do jego prawidłowego użytkowania, 5) pochodzący z bieżącej produkcji, 6) odpowiadający wymaganiom jakościowym i technicznym wynikającym z jego funkcji i przeznaczenia, 7) nieobciążony prawami osób trzecich. 5. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności posiadać wymagane atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa, jakości oraz spełniać normy właściwe dla danego rodzaju sprzętu, z uwzględnieniem jego przeznaczenia do działań ratowniczo-gaśniczych. 6. W ramach realizacji zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy montaż, instalacja oraz uruchomienie przedmiotu zamówienia, rozumiane jako: 1) fizyczne złożenie dostarczonego sprzętu, 2) wykonanie pełnej konfiguracji technicznej zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, 3) przygotowanie sprzętu do natychmiastowego i prawidłowego użytkowania. 7. Zamontowany, zainstalowany i skonfigurowany sprzęt musi zostać dostarczony do wskazanej przez Zamawiającego siedziby Miasta i Gminy Zagórz i w chwili dostawy być w pełni zdatny do użycia oraz gotowy do uruchomienia, bez konieczności podejmowania przez Zamawiającego dodatkowych czynności technicznych. 8. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i umieszczenia naklejek informacyjno-promocyjnych na dostarczanym sprzęcie, zgodnie z zasadami informacji i promocji obowiązującymi w Programie Interreg Polska – Słowacja 2021–2027. 1) Obowiązek oklejenia dotyczy wszystkich elementów dostarczanego sprzętu, z wyjątkiem części obejmującej wyposażenie łóżka, przy czym w tej części oklejeniu podlegają wyłącznie łóżka. Umieszczenie naklejek nie może naruszać funkcjonalności ani parametrów technicznych sprzętu. 2) Wzór naklejki stanowi załącznik do 3 SWZ. Naklejka musi zawierać logo programu oraz tytuł projektu, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie informacji i promocji. 3) Naklejki muszą być wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności wilgoci, promieniowania UV, zmiennych temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych, zapewniających zachowanie kształtu, czytelności i funkcjonalności przez okres co najmniej 5 lat, tj. przez cały okres trwałości projektu. 4) Projekt naklejki (próbka), przed jej wykonaniem i nadrukiem, wymaga każdorazowo akceptacji Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Beschreibung: 1. Krótki opis przedmiotu zamówienia: − system selektywnego wywoływania jednostek OSP. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku Nr 3 do SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, realizowana w ramach projektu pn. „Polsko-Słowacka Eurosztafeta Ratownicza – Razem bezpieczniej w Europie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021–2027, Priorytet: Przyjazne naturze i bezpieczne Pogranicze. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być: 1) fabrycznie nowy, 2) nieużywany i pełnowartościowy, 3) wolny od wad fizycznych i prawnych, 4) kompletny – niewymagający zakupu przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych elementów niezbędnych do jego prawidłowego użytkowania, 5) pochodzący z bieżącej produkcji, 6) odpowiadający wymaganiom jakościowym i technicznym wynikającym z jego funkcji i przeznaczenia, 7) nieobciążony prawami osób trzecich. 5. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności posiadać wymagane atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa, jakości oraz spełniać normy właściwe dla danego rodzaju sprzętu, z uwzględnieniem jego przeznaczenia do działań ratowniczo-gaśniczych. 6. W ramach realizacji zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy montaż, instalacja oraz uruchomienie przedmiotu zamówienia, rozumiane jako: 1) fizyczne złożenie dostarczonego sprzętu, 2) wykonanie pełnej konfiguracji technicznej zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, 3) przygotowanie sprzętu do natychmiastowego i prawidłowego użytkowania. 7. Zamontowany, zainstalowany i skonfigurowany sprzęt musi zostać dostarczony do wskazanej przez Zamawiającego siedziby Miasta i Gminy Zagórz i w chwili dostawy być w pełni zdatny do użycia oraz gotowy do uruchomienia, bez konieczności podejmowania przez Zamawiającego dodatkowych czynności technicznych. 8. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i umieszczenia naklejek informacyjno-promocyjnych na dostarczanym sprzęcie, zgodnie z zasadami informacji i promocji obowiązującymi w Programie Interreg Polska – Słowacja 2021–2027. 1) Obowiązek oklejenia dotyczy wszystkich elementów dostarczanego sprzętu, z wyjątkiem części obejmującej wyposażenie łóżka, przy czym w tej części oklejeniu podlegają wyłącznie łóżka. Umieszczenie naklejek nie może naruszać funkcjonalności ani parametrów technicznych sprzętu. 2) Wzór naklejki stanowi załącznik do 3 SWZ. Naklejka musi zawierać logo programu oraz tytuł projektu, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie informacji i promocji. 3) Naklejki muszą być wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności wilgoci, promieniowania UV, zmiennych temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych, zapewniających zachowanie kształtu, czytelności i funkcjonalności przez okres co najmniej 5 lat, tj. przez cały okres trwałości projektu. 4) Projekt naklejki (próbka), przed jej wykonaniem i nadrukiem, wymaga każdorazowo akceptacji Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625200 Brandmeldeanlagen
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Beschreibung: 1. Krótki opis przedmiotu zamówienia: − dron do lotów poszukiwawczych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku Nr 3 do SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, realizowana w ramach projektu pn. „Polsko-Słowacka Eurosztafeta Ratownicza – Razem bezpieczniej w Europie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021–2027, Priorytet: Przyjazne naturze i bezpieczne Pogranicze. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być: 1) fabrycznie nowy, 2) nieużywany i pełnowartościowy, 3) wolny od wad fizycznych i prawnych, 4) kompletny – niewymagający zakupu przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych elementów niezbędnych do jego prawidłowego użytkowania, 5) pochodzący z bieżącej produkcji, 6) odpowiadający wymaganiom jakościowym i technicznym wynikającym z jego funkcji i przeznaczenia, 7) nieobciążony prawami osób trzecich. 5. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności posiadać wymagane atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa, jakości oraz spełniać normy właściwe dla danego rodzaju sprzętu, z uwzględnieniem jego przeznaczenia do działań ratowniczo-gaśniczych. 6. W ramach realizacji zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy montaż, instalacja oraz uruchomienie przedmiotu zamówienia, rozumiane jako: 1) fizyczne złożenie dostarczonego sprzętu, 2) wykonanie pełnej konfiguracji technicznej zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, 3) przygotowanie sprzętu do natychmiastowego i prawidłowego użytkowania. 7. Zamontowany, zainstalowany i skonfigurowany sprzęt musi zostać dostarczony do wskazanej przez Zamawiającego siedziby Miasta i Gminy Zagórz i w chwili dostawy być w pełni zdatny do użycia oraz gotowy do uruchomienia, bez konieczności podejmowania przez Zamawiającego dodatkowych czynności technicznych. 8. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i umieszczenia naklejek informacyjno-promocyjnych na dostarczanym sprzęcie, zgodnie z zasadami informacji i promocji obowiązującymi w Programie Interreg Polska – Słowacja 2021–2027. 1) Obowiązek oklejenia dotyczy wszystkich elementów dostarczanego sprzętu, z wyjątkiem części obejmującej wyposażenie łóżka, przy czym w tej części oklejeniu podlegają wyłącznie łóżka. Umieszczenie naklejek nie może naruszać funkcjonalności ani parametrów technicznych sprzętu. 2) Wzór naklejki stanowi załącznik do 3 SWZ. Naklejka musi zawierać logo programu oraz tytuł projektu, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie informacji i promocji. 3) Naklejki muszą być wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności wilgoci, promieniowania UV, zmiennych temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych, zapewniających zachowanie kształtu, czytelności i funkcjonalności przez okres co najmniej 5 lat, tj. przez cały okres trwałości projektu. 4) Projekt naklejki (próbka), przed jej wykonaniem i nadrukiem, wymaga każdorazowo akceptacji Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Beschreibung: 1. Krótki opis przedmiotu zamówienia: − zapory przeciwpowodziowe: moduły po 10m długości. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku Nr 3 do SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, realizowana w ramach projektu pn. „Polsko-Słowacka Eurosztafeta Ratownicza – Razem bezpieczniej w Europie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021–2027, Priorytet: Przyjazne naturze i bezpieczne Pogranicze. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być: 1) fabrycznie nowy, 2) nieużywany i pełnowartościowy, 3) wolny od wad fizycznych i prawnych, 4) kompletny – niewymagający zakupu przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych elementów niezbędnych do jego prawidłowego użytkowania, 5) pochodzący z bieżącej produkcji, 6) odpowiadający wymaganiom jakościowym i technicznym wynikającym z jego funkcji i przeznaczenia, 7) nieobciążony prawami osób trzecich. 5. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności posiadać wymagane atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa, jakości oraz spełniać normy właściwe dla danego rodzaju sprzętu, z uwzględnieniem jego przeznaczenia do działań ratowniczo-gaśniczych. 6. W ramach realizacji zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy montaż, instalacja oraz uruchomienie przedmiotu zamówienia, rozumiane jako: 1) fizyczne złożenie dostarczonego sprzętu, 2) wykonanie pełnej konfiguracji technicznej zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, 3) przygotowanie sprzętu do natychmiastowego i prawidłowego użytkowania. 7. Zamontowany, zainstalowany i skonfigurowany sprzęt musi zostać dostarczony do wskazanej przez Zamawiającego siedziby Miasta i Gminy Zagórz i w chwili dostawy być w pełni zdatny do użycia oraz gotowy do uruchomienia, bez konieczności podejmowania przez Zamawiającego dodatkowych czynności technicznych. 8. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i umieszczenia naklejek informacyjno-promocyjnych na dostarczanym sprzęcie, zgodnie z zasadami informacji i promocji obowiązującymi w Programie Interreg Polska – Słowacja 2021–2027. 1) Obowiązek oklejenia dotyczy wszystkich elementów dostarczanego sprzętu, z wyjątkiem części obejmującej wyposażenie łóżka, przy czym w tej części oklejeniu podlegają wyłącznie łóżka. Umieszczenie naklejek nie może naruszać funkcjonalności ani parametrów technicznych sprzętu. 2) Wzór naklejki stanowi załącznik do 3 SWZ. Naklejka musi zawierać logo programu oraz tytuł projektu, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie informacji i promocji. 3) Naklejki muszą być wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności wilgoci, promieniowania UV, zmiennych temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych, zapewniających zachowanie kształtu, czytelności i funkcjonalności przez okres co najmniej 5 lat, tj. przez cały okres trwałości projektu. 4) Projekt naklejki (próbka), przed jej wykonaniem i nadrukiem, wymaga każdorazowo akceptacji Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212382 Stauverschlüsse
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Beschreibung: 1. Krótki opis przedmiotu zamówienia: − przyczepa z zaczepem kulowym do samochodu ze zbiornikiem na wodę pitną o pojemności 2000l. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku Nr 3 do SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, realizowana w ramach projektu pn. „Polsko-Słowacka Eurosztafeta Ratownicza – Razem bezpieczniej w Europie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021–2027, Priorytet: Przyjazne naturze i bezpieczne Pogranicze. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być: 1) fabrycznie nowy, 2) nieużywany i pełnowartościowy, 3) wolny od wad fizycznych i prawnych, 4) kompletny – niewymagający zakupu przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych elementów niezbędnych do jego prawidłowego użytkowania, 5) pochodzący z bieżącej produkcji, 6) odpowiadający wymaganiom jakościowym i technicznym wynikającym z jego funkcji i przeznaczenia, 7) nieobciążony prawami osób trzecich. 5. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności posiadać wymagane atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa, jakości oraz spełniać normy właściwe dla danego rodzaju sprzętu, z uwzględnieniem jego przeznaczenia do działań ratowniczo-gaśniczych. 6. W ramach realizacji zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy montaż, instalacja oraz uruchomienie przedmiotu zamówienia, rozumiane jako: 1) fizyczne złożenie dostarczonego sprzętu, 2) wykonanie pełnej konfiguracji technicznej zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, 3) przygotowanie sprzętu do natychmiastowego i prawidłowego użytkowania. 7. Zamontowany, zainstalowany i skonfigurowany sprzęt musi zostać dostarczony do wskazanej przez Zamawiającego siedziby Miasta i Gminy Zagórz i w chwili dostawy być w pełni zdatny do użycia oraz gotowy do uruchomienia, bez konieczności podejmowania przez Zamawiającego dodatkowych czynności technicznych. 8. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i umieszczenia naklejek informacyjno-promocyjnych na dostarczanym sprzęcie, zgodnie z zasadami informacji i promocji obowiązującymi w Programie Interreg Polska – Słowacja 2021–2027. 1) Obowiązek oklejenia dotyczy wszystkich elementów dostarczanego sprzętu, z wyjątkiem części obejmującej wyposażenie łóżka, przy czym w tej części oklejeniu podlegają wyłącznie łóżka. Umieszczenie naklejek nie może naruszać funkcjonalności ani parametrów technicznych sprzętu. 2) Wzór naklejki stanowi załącznik do 3 SWZ. Naklejka musi zawierać logo programu oraz tytuł projektu, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie informacji i promocji. 3) Naklejki muszą być wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności wilgoci, promieniowania UV, zmiennych temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych, zapewniających zachowanie kształtu, czytelności i funkcjonalności przez okres co najmniej 5 lat, tj. przez cały okres trwałości projektu. 4) Projekt naklejki (próbka), przed jej wykonaniem i nadrukiem, wymaga każdorazowo akceptacji Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Beschreibung: 1. Krótki opis przedmiotu zamówienia: − łódka płaskodenna wraz z przyczepą podłodziową. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku Nr 3 do SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, realizowana w ramach projektu pn. „Polsko-Słowacka Eurosztafeta Ratownicza – Razem bezpieczniej w Europie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021–2027, Priorytet: Przyjazne naturze i bezpieczne Pogranicze. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być: 1) fabrycznie nowy, 2) nieużywany i pełnowartościowy, 3) wolny od wad fizycznych i prawnych, 4) kompletny – niewymagający zakupu przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych elementów niezbędnych do jego prawidłowego użytkowania, 5) pochodzący z bieżącej produkcji, 6) odpowiadający wymaganiom jakościowym i technicznym wynikającym z jego funkcji i przeznaczenia, 7) nieobciążony prawami osób trzecich. 5. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności posiadać wymagane atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa, jakości oraz spełniać normy właściwe dla danego rodzaju sprzętu, z uwzględnieniem jego przeznaczenia do działań ratowniczo-gaśniczych. 6. W ramach realizacji zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy montaż, instalacja oraz uruchomienie przedmiotu zamówienia, rozumiane jako: 1) fizyczne złożenie dostarczonego sprzętu, 2) wykonanie pełnej konfiguracji technicznej zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, 3) przygotowanie sprzętu do natychmiastowego i prawidłowego użytkowania. 7. Zamontowany, zainstalowany i skonfigurowany sprzęt musi zostać dostarczony do wskazanej przez Zamawiającego siedziby Miasta i Gminy Zagórz i w chwili dostawy być w pełni zdatny do użycia oraz gotowy do uruchomienia, bez konieczności podejmowania przez Zamawiającego dodatkowych czynności technicznych. 8. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i umieszczenia naklejek informacyjno-promocyjnych na dostarczanym sprzęcie, zgodnie z zasadami informacji i promocji obowiązującymi w Programie Interreg Polska – Słowacja 2021–2027. 1) Obowiązek oklejenia dotyczy wszystkich elementów dostarczanego sprzętu, z wyjątkiem części obejmującej wyposażenie łóżka, przy czym w tej części oklejeniu podlegają wyłącznie łóżka. Umieszczenie naklejek nie może naruszać funkcjonalności ani parametrów technicznych sprzętu. 2) Wzór naklejki stanowi załącznik do 3 SWZ. Naklejka musi zawierać logo programu oraz tytuł projektu, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie informacji i promocji. 3) Naklejki muszą być wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności wilgoci, promieniowania UV, zmiennych temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych, zapewniających zachowanie kształtu, czytelności i funkcjonalności przez okres co najmniej 5 lat, tj. przez cały okres trwałości projektu. 4) Projekt naklejki (próbka), przed jej wykonaniem i nadrukiem, wymaga każdorazowo akceptacji Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34521400 Rettungsboote, 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
Los: LOT-0009
Titel: część 9
Beschreibung: 1. Krótki opis przedmiotu zamówienia: − ponton strażacki wraz z przyczepą podłodziową. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku Nr 3 do SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, realizowana w ramach projektu pn. „Polsko-Słowacka Eurosztafeta Ratownicza – Razem bezpieczniej w Europie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021–2027, Priorytet: Przyjazne naturze i bezpieczne Pogranicze. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być: 1) fabrycznie nowy, 2) nieużywany i pełnowartościowy, 3) wolny od wad fizycznych i prawnych, 4) kompletny – niewymagający zakupu przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych elementów niezbędnych do jego prawidłowego użytkowania, 5) pochodzący z bieżącej produkcji, 6) odpowiadający wymaganiom jakościowym i technicznym wynikającym z jego funkcji i przeznaczenia, 7) nieobciążony prawami osób trzecich. 5. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności posiadać wymagane atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa, jakości oraz spełniać normy właściwe dla danego rodzaju sprzętu, z uwzględnieniem jego przeznaczenia do działań ratowniczo-gaśniczych. 6. W ramach realizacji zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy montaż, instalacja oraz uruchomienie przedmiotu zamówienia, rozumiane jako: 1) fizyczne złożenie dostarczonego sprzętu, 2) wykonanie pełnej konfiguracji technicznej zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, 3) przygotowanie sprzętu do natychmiastowego i prawidłowego użytkowania. 7. Zamontowany, zainstalowany i skonfigurowany sprzęt musi zostać dostarczony do wskazanej przez Zamawiającego siedziby Miasta i Gminy Zagórz i w chwili dostawy być w pełni zdatny do użycia oraz gotowy do uruchomienia, bez konieczności podejmowania przez Zamawiającego dodatkowych czynności technicznych. 8. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i umieszczenia naklejek informacyjno-promocyjnych na dostarczanym sprzęcie, zgodnie z zasadami informacji i promocji obowiązującymi w Programie Interreg Polska – Słowacja 2021–2027. 1) Obowiązek oklejenia dotyczy wszystkich elementów dostarczanego sprzętu, z wyjątkiem części obejmującej wyposażenie łóżka, przy czym w tej części oklejeniu podlegają wyłącznie łóżka. Umieszczenie naklejek nie może naruszać funkcjonalności ani parametrów technicznych sprzętu. 2) Wzór naklejki stanowi załącznik do 3 SWZ. Naklejka musi zawierać logo programu oraz tytuł projektu, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie informacji i promocji. 3) Naklejki muszą być wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności wilgoci, promieniowania UV, zmiennych temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych, zapewniających zachowanie kształtu, czytelności i funkcjonalności przez okres co najmniej 5 lat, tj. przez cały okres trwałości projektu. 4) Projekt naklejki (próbka), przed jej wykonaniem i nadrukiem, wymaga każdorazowo akceptacji Zamawiającego.
Los: LOT-0010
Titel: część 10
Beschreibung: 1. Krótki opis przedmiotu zamówienia: − łóżka na potrzeby ewakuacji z materacem, śpiworem, kocem, prześcieradłem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku Nr 3 do SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, realizowana w ramach projektu pn. „Polsko-Słowacka Eurosztafeta Ratownicza – Razem bezpieczniej w Europie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021–2027, Priorytet: Przyjazne naturze i bezpieczne Pogranicze. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być: 1) fabrycznie nowy, 2) nieużywany i pełnowartościowy, 3) wolny od wad fizycznych i prawnych, 4) kompletny – niewymagający zakupu przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych elementów niezbędnych do jego prawidłowego użytkowania, 5) pochodzący z bieżącej produkcji, 6) odpowiadający wymaganiom jakościowym i technicznym wynikającym z jego funkcji i przeznaczenia, 7) nieobciążony prawami osób trzecich. 5. Dostarczony sprzęt musi spełniać wszystkie wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności posiadać wymagane atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności, świadectwa, jakości oraz spełniać normy właściwe dla danego rodzaju sprzętu, z uwzględnieniem jego przeznaczenia do działań ratowniczo-gaśniczych. 6. W ramach realizacji zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy montaż, instalacja oraz uruchomienie przedmiotu zamówienia, rozumiane jako: 1) fizyczne złożenie dostarczonego sprzętu, 2) wykonanie pełnej konfiguracji technicznej zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, 3) przygotowanie sprzętu do natychmiastowego i prawidłowego użytkowania. 7. Zamontowany, zainstalowany i skonfigurowany sprzęt musi zostać dostarczony do wskazanej przez Zamawiającego siedziby Miasta i Gminy Zagórz i w chwili dostawy być w pełni zdatny do użycia oraz gotowy do uruchomienia, bez konieczności podejmowania przez Zamawiającego dodatkowych czynności technicznych. 8. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i umieszczenia naklejek informacyjno-promocyjnych na dostarczanym sprzęcie, zgodnie z zasadami informacji i promocji obowiązującymi w Programie Interreg Polska – Słowacja 2021–2027. 1) Obowiązek oklejenia dotyczy wszystkich elementów dostarczanego sprzętu, z wyjątkiem części obejmującej wyposażenie łóżka, przy czym w tej części oklejeniu podlegają wyłącznie łóżka. Umieszczenie naklejek nie może naruszać funkcjonalności ani parametrów technicznych sprzętu. 2) Wzór naklejki stanowi załącznik do 3 SWZ. Naklejka musi zawierać logo programu oraz tytuł projektu, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie informacji i promocji. 3) Naklejki muszą być wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności wilgoci, promieniowania UV, zmiennych temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych, zapewniających zachowanie kształtu, czytelności i funkcjonalności przez okres co najmniej 5 lat, tj. przez cały okres trwałości projektu. 4) Projekt naklejki (próbka), przed jej wykonaniem i nadrukiem, wymaga każdorazowo akceptacji Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung, 39522520 Feldbetten
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1
Additional classification (cpv): 32236000 Radio telephones
Lot: LOT-0002
Title: część 2
Additional classification (cpv): 35112100 Emergency training dolls
Lot: LOT-0003
Title: część 3
Additional classification (cpv): 42652000 Hand-held electromechanical tools
Lot: LOT-0004
Title: część 4
Additional classification (cpv): 31625200 Fire-alarm systems
Lot: LOT-0005
Title: część 5
Additional classification (cpv): 34711200 Non-piloted aircraft
Lot: LOT-0006
Title: część 6
Additional classification (cpv): 44212382 Floodgates
Lot: LOT-0007
Title: część 7
Additional classification (cpv): 34144212 Water-tender vehicles
Lot: LOT-0008
Title: część 8
Additional classification (cpv): 34521400 Lifeboats, 34223000 Trailers and semi-trailers
Lot: LOT-0009
Title: część 9
Lot: LOT-0010
Title: część 10
Additional classification (cpv): 35112000 Rescue and emergency equipment, 39522520 Camp beds