See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie - 46 części
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 1 - 213 pozycji asortymentowych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnie 20% wartości umowy brutto. 2) Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. 3) Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 4) Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. 5) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 6) ceny jednostkowe zamawianego przedmiotu zamówienia będą zgodne z cenami podanymi w Ofercie Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 2 - 162 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 3 - 99 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 4 - 64 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 5 - 39 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 6 - 4 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 7 - 11 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 8 - 4 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 9 - 8 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 10 - 4 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 11 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 12 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 13 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 14 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 15 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 16 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 17 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 18 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 19 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 20 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 21 - 7 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 22 - 5 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 23 - 9 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 24 - 13 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 25 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 26 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 27 - 10 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 28 - 5 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 29 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 30 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 31 - 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 32 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 33 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 34 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 35 - 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 36 - 15 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 37 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 38 - 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 39 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 40 - 1 pozycja asortymentowa
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 41 - 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 42 - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 43 - 4 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 44 - 4 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 45 - 4 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46
Beschreibung: Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla IMW w Lublinie: Część nr 46 - 2 pozycje asortymentowe