2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe usługi sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach wraz z utrzymaniem czystości na przylegających terenach zewnętrznych
Beschreibung: 1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest stałe kompleksowe świadczenie usług sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach położonych przy pl. Wolności 10, ul. Warszawskiej 45/47 i 45A, oraz utrzymania czystości na przylegających terenach zewnętrznych do budynków położonych przy pl. Wolności 10, ul. Warszawskiej 45/47 i 45A. 2) Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 części: a) Część I zamówienia obejmuje usługi sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I zamówienia określa załącznik nr 13 oraz załącznik nr 14 do SWZ. b) Część II zamówienia obejmuje usługi utrzymania czystości na przylegających do budynków Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach terenach zewnętrznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II zamówienia określa załącznik nr 15 do SWZ.
Interne Kennung: OG.261.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest stałe, kompleksowe świadczenie usług sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach położonych przy pl. Wolności 10, ul. Warszawskiej 45, ul. Warszawskiej 47 oraz ul. Warszawskiej 45A.
Interne Kennung: Część 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Usługi utrzymania czystości na przylegających do budynków Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach terenach zewnętrznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości na przylegających terenach zewnętrznych wokół budynków Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach.
Interne Kennung: Część 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung