273895-2026 - Ergebnis
Polen – Bürobedarf – Dostawa materiałów biurowych na potrzeby sądów apelacji warszawskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów biurowych na potrzeby sądów apelacji warszawskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów biurowych na potrzeby sądów apelacji warszawskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 127650-2026
Interne Kennung: ZP.261.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. 2. W postępowaniu Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury odwróconej o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 4.Wadium ustala się w wysokości 200.000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych 00/100); Szczegółowe dane dot. wadium zawarte są w Rozdziale V SWZ. 5. Informacje ogólne: 1)Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl. 2)Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 3)Wykonawca zamierzający wziąć udział w Postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 4)Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji Postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 5)Oferty, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy, podmiotowe środki dowodowe oraz zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 Ustawy, zwane dalej „zobowiązaniem podmiotu udostępniającego zasoby”, przedmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwo, dokumenty, o których mowa w art. 94 ust. 2 Ustawy, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.). 6)Komunikacja w Postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert o dopuszczenie do udziału w Postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). 7)Możliwość korzystania w Postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 8)Wszystkie wysłane i odebrane w Postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie Postępowania w zakładce „Komunikacja”. 9)Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 10)Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. 11)W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (22) 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 12)W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zamowienia@waw.sa.gov.pl (nie dotyczy składania ofert). 13)W sytuacji awarii lub błędów lub niedostępności Platformy e-Zamówienia uniemożliwiających komunikację Wykonawcy z Zamawiającym poprzez Platformę zakupową, Wykonawca zobowiązany jest niezwłocznie zgłosić ten fakt Zamawiającemu za pomocą poczty elektronicznej na adres: zamowienia@waw.sa.gov.pl, pod rygorem utraty prawa powoływania się na konsekwencje awarii lub błędów lub niedostępności Platformy zakupowej w toku niniejszego Postępowania. 14) Zamawiające nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 15)Szczegółowe informacje zawarto w SWZ zamieszczonej na platformie eZamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30237430 Lichtgriffel, 30141200 Desktoptaschenrechner, 30199230 Briefumschläge, 30199500 Stehordner, Posteingangskästen, Magazine und ähnliche Artikel, 30197200 Ringordner und Büroklammern, 30197220 Büroklammern, 30197330 Locher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów biurowych na potrzeby sądów apelacji warszawskiej.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów biurowych na potrzeby sądów apelacji warszawskiej. 2. Podstawowy zakres zamówienia Zamawiający realizował będzie od dnia zawarcia Umowy lub od dnia 7 marca 2026 r., zależnie od tego, który dzień przypada później, przez okres 24 miesięcy lub do czasu wyczerpania kwoty brutto maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy, określonego w Umowie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zamówienie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30141200 Desktoptaschenrechner, 30237430 Lichtgriffel, 30199230 Briefumschläge, 30199500 Stehordner, Posteingangskästen, Magazine und ähnliche Artikel, 30197200 Ringordner und Büroklammern, 30197220 Büroklammern, 30197330 Locher, 30197320 Hefter, 30192121 Kugelschreiber, 30192125 Textmarker, 30192130 Bleistifte, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 30197100 Heftklammern, Stifte und Reißnägel, 30192160 Korrekturgeräte, 30192930 Korrekturstifte