27390-2025 - Ergebnis
Niederlande – Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste – Leveren, plaatsen en exploiteren publieke oplaadinfrastructuur MRA-Elektrisch
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren, plaatsen en exploiteren publieke oplaadinfrastructuur MRA-Elektrisch
BeschreibungOverheden in Flevoland, Noord-Holland en Utrecht werken binnen MRA-E samen om een dekkend toekomstbestendig netwerk openbare oplaadobjecten opbouwen. D.m.v. deze aanbesteding wordt een Raamovereenkomst gesloten voor het leveren, plaatsen, beheren en exploiteren van oplaadobjecten in deelnemende overheden binnen de MRA-E. De volgende inkoopdoelen zijn geformuleerd: - Uitbreiding basisnetwerk - Inpassing in de openbare ruimte en het energienetwerk - Elektrisch rijden toegankelijk maken  maximaal 17.500 oplaadobjecten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen
5. Los
LosLOT-0000
TitelLeveren plaatsen en exploiteren publieke oplaadinfrastructuur
BeschreibungZie inschrijvingsleidraad De omvang van de raamovereenkomst bestaat uit maximaal 17.500 oplaadobjecten.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen-