273927-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Allgemeine und berufliche Bildung – Zwemlessen ten behoeve van het programma Zwemvaardigheid
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZwemlessen ten behoeve van het programma Zwemvaardigheid
BeschreibungHet programma Zwemvaardigheid voert de bestuurlijke ambitie voor zwemvaardigheid uit zoals deze is opgenomen in de door de raad vastgestelde Agenda Zwemmen 2025 – 2028. Het programma Zwemvaardigheid biedt – naast het aanjagen van zwemaanbod bij zwemaanbieders – ook zelf een specifiek zwemaanbod aan. Het programma organiseert, faciliteert en betaalt zwemles in de vorm van schoolzwemmen (diploma- en blijven zwemmen, verschillende vakantiecursussen en een aanvullend vangnet). De doelstelling van deze aanbesteding is dat in de toekomstig via raamcontracten zwemscholen een deel van de opgave van schoolzwemmen kunnen uitvoeren. Zwemscholen kunnen dan in opdracht van het programma Zwemvaardigheid zwemles verzorgen in de bovenstaande drie vormen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensSAS procedure
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1 Zwemlesgeven binnen klassikaal schoolzwemmen
BeschreibungKlassikaal schoolzwemmen betekent het verzorgen van zwemles in klassikaal verband aan kinderen uit het BO, SO, SBO, VO (praktijkonderwijs en nieuwkomers) en VSO, en voor BO geldt dat dit inclusief nieuwkomersklassen is. Klassikaal schoolzwemmen houdt in: het wekelijkse diplomazwemmen (36 weken) en het wekelijkse blijven zwemmen (een blok van 6 weken). Klassikaal schoolzwemmen concentreert zich voor de zwemaanbieder vooral op het natte deel van zwemles verzorgen: het aan de badrand staan en het bijhouden van presentie en prestaties van de deelnemers en het uiteindelijk delen van deze data met de gemeente op een wijze die de gemeente bepaalt. Er wordt momenteel gewerkt aan een automatisering waarbij zulke data straks automatisch wordt geüpload, vanuit de verschillende betrokken zwemaanbieders. De inschrijvingen van de scholen, het inroosteren van de scholen, het plannen van de zwemles bij het zwembad, het organiseren van busvervoer en verdere dagelijkse beheer- en administratietaken liggen bij het klassikaal schoolzwemmen bij de gemeente.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2 Zwemles geven binnen de zomervakantie en het aanvullend vangnet
BeschreibungZwemles geven binnen de zomervakantie en het aanvullende vangnet betekent het verzorgen van zwemles aan kinderen zónder en mét een beperking, plus kinderen met andere zorgbehoeftes (bijvoorbeeld oudere kinderen/ nieuwkomers/ extra kwetsbare meisjes). Bij deze twee lesvormen zijn de scholen niet betrokken en is er sprake van individuele inschrijving en betrokkenheid van ouders. Bij deze twee lesvormen strekken de werkzaamheden van de zwemaanbieder zich - naast het natte deel – uit naar het droge deel. De werkzaamheden zijn binnen dit deel van de opgave dus uitgebreider. Wanneer een kind in een bepaalde les is geplaatst neemt de zwemaanbieder deze inschrijving/ aanmelding zogezegd over van de gemeente. De zwemaanbieder is dan – naast het natte deel - óók verantwoordelijk voor het droge deel van zwemles geven; de dagelijkse administratie en beheer. Denk hierbij aan het versturen van inschrijfbevestigingen/ uitnodigingen voor de eerste zwemles, afhandelen van dagelijkse vragen en verzoeken van ouders of anderszins betrokkenen, het verwerken van afmeldingen et cetera. De zwemaanbieder heeft hier dan een eerstelijns functie. Enkel bij incidenten of wanneer de ongeoorloofde afwezigheid van een deelnemer een bepaalde norm overschrijdt, wordt de gemeente erbij betrokken. De werkzaamheden binnen dit tweede perceel zijn groter dan binnen het eerste perceel omdat er extra ‘droge’ administratieve werkzaamheden bijkomen. De gemeente zal hier een vergoeding voor betalen (2.1.11)