2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów i dzieci niepełnosprawnych z miasta Inowrocławia do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027, 2027/2028 oraz 2028/2029
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przewozu uczniów z niepełnosprawnościami z terenu Miasta Inowrocławia do placówek szkolnych i przedszkolnych. Usługa obejmuje również przewóz uczniów do miejsc ich zamieszkania po zakończeniu zajęć (trasa dom-szkoła-dom). Średnią długość trasy przewozu ustalono na ok. 277 km dziennie, liczba przewożonych osób na dzień ogłoszenia o zamówieniu - 80. Zamawiający zapewnia 0piekunów uczniów w czasie przewozów. Wynagrodzenie opiekunów nie obciąża wykonawcy.
Interne Kennung: ZZP.271.1.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: .
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001