2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA AV-middelen Viadere
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier voor het leveren en de Standaard Installatie van AV-middelen. Voor informatie over de omvang van de opdracht verwijs ik u door naar de uitnodiging tot inschrijving.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Viadere
Beschreibung: Dit is het enige perceel behorende bij deze aanbesteding. Voor informatie over de omvang van de opdracht verwijs ik u door naar de uitnodiging tot inschrijving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de Raamovereenkomst is gesteld op 36 maanden met de éénzijdige optie van Viadere om deze vier (4) keer met 12 maanden te verlengen.