See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sukcesywne tonerów i tuszy na okres 24 miesięcy
Beschreibung: Dostawy sukcesywne tonerów i tuszy na okres 24 miesięcy - zgodnie z zapisami w Formularzu Cenowym i SWZ
Interne Kennung: 31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Tonery, tusze i bębny do drukarek HP, LEXMARK
Beschreibung: Tonery, tusze i bębny do drukarek HP, LEXMARK - zgodnie z zapisami Formularza Cenowego i SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Tonery i bębny do drukarek Kyocera, Truph Adler, Xerox, Canon
Beschreibung: Tonery i bębny do drukarek Kyocera, Truph Adler, Xerox, Canon - zgodnie z zapisami Formularza Cenowego i SWZ
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Tonery i bębny do drukarek Brother
Beschreibung: Tonery i bębny do drukarek Brother - zgodnie z zapisami Formularza Cenowego i SWZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Tonery i bębny do Samsung, Minolta, OKI, Panasonic
Beschreibung: Tonery i bębny do Samsung, Minolta, OKI, Panasonic - zgodnie z zapisami Formularza Cenowego i SWZ
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Tonery, tusze, taśmy barwiące do drukarek EPSON, filamenty do drukarki 3D
Beschreibung: Tonery, tusze, taśmy barwiące do drukarek EPSON, filamenty do drukarki 3D - zgodnie z zapisami Formularza Cenowego i SWZ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Etykiety termiczne, termotransferowe i taśmy do drukarek
Beschreibung: Etykiety termiczne, termotransferowe i taśmy do drukarek - zgodnie z zapisami Formularza Cenowego i SWZ
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 30199760 Etiketten
Los: LOT-0007
Titel: 7. Komplet tonerów do Brother HL-L9310CDW bcmy
Beschreibung: Komplet tonerów do Brother HL-L9310CDW bcmy - zgodnie z zapisami Formularza Cenowego i SWZ
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Tonery i tusze różne
Beschreibung: Tonery i tusze różne - zgodnie z zapisami Formularza Cenowego i SWZ
Interne Kennung: 8