2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace pro akci Bezbariérové zpřístupnění stanice metra Jinonice
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je vyhotovení projektové dokumentace k akci s názvem „Bezbariérové zpřístupnění stanice metra Jinonice“. Projektová dokumentace bude vyhotovena ve stupních dokumentace pro zjišťovací řízení EIA (v případě potřeby), pro územní řízení, pro stavební řízení a dokumentace pro provádění stavby zpracované v souladu s vyhláškou č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, v platném a účinném znění, a současně v souladu ZZVZ a vyhláškou č. 169/2016 Sb., kterou se stanoví rozsah dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, v platném a účinném znění (dále jen „Vyhláška č. 169/2016 Sb.“), a dle Sazebníku UNIKA (dále jen „Sazebník UNIKA“) v platném a účinném znění.
Interne Kennung: Zpracování projektové dokumentace pro akci Bezbariérové zpřístupnění stanice metra Jinonice
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zpracování projektové dokumentace pro akci Bezbariérové zpřístupnění stanice metra Jinonice
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71530000 Beratung im Bauwesen, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation