See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych w tym specjalistycznych usług opiekuńczych, usług w mieszkaniach wspomaganych pobytu stałego i czasowego oraz specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 3 części: Część 1 - Świadczenie usług opiekuńczych w tym specjalistycznych usług opiekuńczych, Część 2 - Świadczenie usług w mieszkaniach wspomaganych na terenie miasta Tychy, Część 3 - Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi
Vorherige Bekanntmachung: 676518-2024
Interne Kennung: T/DZP/341/15/BCz/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - „Świadczenie usług opiekuńczych w tym specjalistycznych usług opiekuńczych”
Beschreibung: a) Świadczenie pomocy w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych w formie usług opiekuńczych osobom uprawnionym na podstawie ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (Dz. U. z 2024 r. poz. 1283 ze zm.) Przewidywana liczba godzin w okresie trwania umowy wynosi: 71600 godzin. Usługi będą świadczone osobom wskazanym przez MOPS Tychy na terenie Miasta Tychy w miejscu ich zamieszkania, przez 7 dni w tygodniu, w tym także w dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8:00 do 19:00. Wymiar usług określa Zamawiający. b) Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych realizowanych na podstawie ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (Dz. U. z 2024 r., poz. 1283 ze zm.) i Rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych z dnia 22 września 2005 r. (Dz. U. z 2024 r., poz. 816), zakres obejmuje pielęgnację – jako wspieranie procesu leczenia. Przewidywana liczba godzin w okresie trwania umowy wynosi: 4000 godzin. Usługi będą świadczone osobom wskazanym przez MOPS Tychy na terenie Miasta Tychy w miejscu ich zamieszkania, przez 7 dni w tygodniu, w tym także w dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8:00 do 19:00. Wymiar usług określa Zamawiający.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Świadczenie usług w mieszkaniach wspomaganych na terenie miasta Tychy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) Pomoc w wykonywaniu czynności niezbędnych w życiu codziennym osobom powyżej 60 roku życia w 4 mieszkaniach wspomaganych oraz osobom niepełnosprawnym w 1 mieszkaniu wspomaganym, w formie usług świadczonych na podstawie ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (Dz. U. z 2024 r. poz. 1283 ze zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 30 października 2023 r. w sprawie mieszkań treningowych i wspomaganych (Dz. U. z 2023 r., poz. 2354). Usługi świadczone będą w soboty, niedziele, a także w dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8:00 do godziny 19:00. Wymiar usług określa Zamawiający z zastrzeżeniem, że usługi świadczone będą łącznie nie krócej niż 3 godziny dziennie w każdym z mieszkań, przy czym w każdym z mieszkań przebywa maksymalnie 3 mieszkańców. Mieszkania zlokalizowane są przy: - ul. Trzy Stawy 4/2, - ul. Trzy Stawy 9/2, - ul. de Gaulle’a 12/1, - ul. Edukacji 11/1A - ul. Edukacji 11/2A Przewidywana liczba godzin w okresie trwania umowy wynosi: 1 695 godzin. b) Świadczenie usług w mieszkaniu wspomaganym czasowego pobytu (tzw. rotacyjnym) dla osób powyżej 60 roku życia w Tychach przy ul. Edukacji 11/3A na podstawie ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (Dz. U. z 2023 r., poz. 901 ze zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 30 października 2023 r. w sprawie mieszkań treningowych i wspomaganych (Dz. U. z 2023 r., poz. 2354).Usługi będą świadczone przez 7 dni w tygodniu, całodobowo dla maksymalnie 4 osób. Przewidywana liczba godzin w okresie trwania umowy wynosi: 8 760 godzin.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dostosowanych do szczególnych potrzeb wynikających z rodzaju schorzenia lub niepełnosprawności, dla osób z zaburzeniami psychicznymi, zgodnie z ustawą z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (Dz. U. z 2024 r. poz. 1283 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. z 2024 r., poz. 816 ze zm.). Usługi świadczone będą w dni robocze w godzinach od 8.00 do 19.00. Przewidywana liczba godzin w okresie trwania umowy wynosi: 8 563 godzin.
Haupteinstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung