274151-2025 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Aanstelling van architecten voor 6 verschillende percelen voor plaatselijke renovatiewerken binnen een scholencampus
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van architecten voor 6 verschillende percelen voor plaatselijke renovatiewerken binnen een scholencampus
Beschreibung: Aanstelling van architecten voor 6 verschillende percelen voor plaatselijke renovatiewerken binnen een scholencampus
Interne Kennung: V12958 viio G1+G2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: V12958 viio G1+G2 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Architectuuropdracht voor het ombouwen van het bestaande zwembad tot sportinfrastructuur, de inrichting van omkleedruimtes en de betonrenovatie ter hoogte van het afdak op speelplaats B
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: V12958 viio G1+G2 - 2
Beschreibung: Perceel 2: Architectuuropdracht voor de renovatie van de daken van blok C + T, algemene zinkwerken blok E, F en G en vernieuwen buitenschil bijbouw feestzaal
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: V12958 viio G1+G2 - 3
Beschreibung: Perceel 3: Architectuuropdracht voor de oprichting van een extra sanitaire ruimte voor de leerlingen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: V12958 viio G1+G2 - 4
Beschreibung: Perceel 4: Architectuuropdracht voor de renovatie en herbestemming van de bestaande villa voor de huisvesting van de centrale diensten, m.i.v. het voorzien van extra capaciteit voor de fietsenstalling van leerkrachten
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: V12958 viio G1+G2 - 5
Beschreibung: • Perceel 5: Architectuuropdracht voor bepaalde binnenafwerking
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: V12958 viio G1+G2 - 6
Beschreibung: Perceel 6: Architectuuropdracht voor de renovatie van de toiletten op speelplaats A (blok B) en het voorzien van een extra overdekte speelplaats op speelplaats C
Interne Kennung: 6