274154-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fernmeldedienste – Poskytování telekomunikačních služeb - rámcová dohoda II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování telekomunikačních služeb - rámcová dohoda II
BeschreibungPředmětem plnění Zakázky je uzavření rámcové dohody na následné poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací v oblasti datových linek pro účely vnitrofiremní WAN komunikace, poskytování služeb stacionární telefonie a jiných telekomunikačních činností , a to s jedním vybraným dodavatelem na dobu čtyř let.
Vorherige Bekanntmachung754-2021
Interne Kennung099/2020/162
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0003