274174-2025 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Usługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie Oddziału Warszawa PGE Dystrybucja S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie Oddziału Warszawa PGE Dystrybucja S.A.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie Oddziału Warszawa PGE Dystrybucja S.A.
Interne KennungPOST/DYS/OW/GZ/01509/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungLinie nN w RE Pruszków (34 zlecenia)
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungLinie nN w RE Jeziorna (34 zlecenia)
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
BeschreibungLinie nN w RE Ostrołęka (36 zleceń)
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
BeschreibungLinie nN w RE Legionowo (45 zleceń)
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
BeschreibungLinie nN w RE Mińsk Mazowiecki (100 zleceń)
LosLOT-0006
TitelCzęść 6
BeschreibungCzęść 6. Linie nN w RE Siedlce (129 zleceń)
LosLOT-0007
TitelCzęść 7
BeschreibungLinie nN w RE Wyszków (133 zlecenia)
LosLOT-0008
TitelCzęść 8
BeschreibungLinie nN w RE Otwock (24 zlecenia)