2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky lesnických značkovacích barev ve spreji (rámcová dohoda)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky lesnických značkovacích barev ve spreji , a to dle požadavků a za podmínek stanovených ve vzoru rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 1 ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 52015-2024
Interne Kennung: 099/2022/132
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001