See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego i oprogramowania dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Spółka z o.o. na potrzeby wzrostu jakości i efektywności opieki kardiologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup sprzętu medycznego i oprogramowania dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Spółka z o.o. na potrzeby wzrostu jakości i efektywności opieki kardiologicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1.1 – 1.2 do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na następujące części zamówienia: Część nr 1: Dostawa sprzętu medycznego; Część nr 2: Dostawa systemu informatycznego do kardiologii.
Vorherige Bekanntmachung: 126966-2026
Interne Kennung: ZP 4/II/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192120 Krankenhausbetten, 33112200 Ultraschallanlage, 33123200 Elektrokardiografen, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33182100 Defibrillator, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawa sprzętu medycznego
Beschreibung: Część nr 1: Dostawa sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: Część nr 1: Dostawa sprzętu medycznego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192120 Krankenhausbetten, 33112200 Ultraschallanlage, 33123200 Elektrokardiografen, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa systemu informatycznego do kardiologii
Beschreibung: Część nr 2: Dostawa systemu informatycznego do kardiologii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.2 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: Część nr 2: Dostawa systemu informatycznego do kardiologii
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme