See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa WYROBÓW MEDYCZNYCH. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ. 3. Każdy zaoferowany wyrób powinien: a) być fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej do prezentacji, posiadać cechy określone w Załączniku nr 2 do SWZ, b) pochodzić z bieżącej produkcji seryjnej, bez wprowadzania jakichkolwiek zmian i modyfikacji w wyrobach na potrzeby wyłącznie niniejszego zamówienia, c) wprowadzony do obrotu i na rynek Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z prawem polskim – wyrób posiada nazwę handlową zgodną z nazwą zawartą w deklaracji zgodności ze znakiem CE, d) w terminie składania oferty, być już zgłoszony (zgłoszenie lub powiadomienie) do rejestracji w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, e) być wyprodukowany zgodnie z wymogami zasadniczymi i normami bezpieczeństwa określonymi dla wyrobów medycznych w przepisach prawa Unii Europejskiej i w przepisach prawa polskiego. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 5. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 6. Wykonawca na wszystkie zaoferowane wyroby musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowany wyrób może być wprowadzony do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych. 8. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione szczepionki do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 642878-2024
Interne Kennung: DZ.282.08.2024.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: 7 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Obwód oddechowy do respiratora parapack do modelu P310NPL sztuka 25
Interne Kennung: PAKIET 7
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10% Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na wyroby medyczne celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze
Los: LOT-0008
Titel: 8 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Dializator wysokoprzepływowy -High flux, błona poliamidowa, pow.1,7m2, klirens mocznika 270 sztuka 48 2 Zestaw igieł dializacyjnych tętniczo-żylnych sztuka 100 3 Zestaw: Linia krwi tętniczo -żylna komora odpowietrzająca, łącznik stabilizujący segment pompy krwi, kompatybilny z aparatem "AK 200F GAMBRO" sztuka 48 4 Filtr węglowy do aparatu WRO 300H sztuka 5 5 Wskaźniki paskowe do badania twardości wody sztuka 20 6 Zestaw do zabiegów ciągłych nerko zastępczych (hemofiltr z liniami - do aparatu typ Prismaflex ) o długości 1,5m sztuka 60 7 Worek 5L-10L na ultra filtrat kompatybilny z zestawem do zabiegów CRRT do aparatu Prismaflex sztuka 60 8 Zestaw oxiris do oczyszczania krwi sztuka 50 9 Dren do podawania wapnia kompatybilny z zestawem do zabiegów CRRT z użyciem cytrynianów do aparatu Prismaflex sztuka 48
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Koncentrat zasadowy suchy do dializ , waga 720g +chlorek sodu 1200 g sztuka 20 2 Koncentrat kwaśny w opakowaniu 500ml rozcieńczenie 1:400,po rozcienczeniu 1 opk=200Lpłynu dializacyjnego sztuka 20 3 Kwas cytrynowy suchy, w kolumnie ,waga 32g, zawartość wystarczająca do wykonania 1 dezynfekcji sztuka 33 4 Weglan sodu ,suchy,w kolumnie,waga13g,zawartość wystarczająca do wykonania 1 dezynfekcji sztuka 33 5 Płyn do czyszczenia aparatu Dialox sztuka 2 6 Płyn substytucyjny stosowany w ostrej niewydolności nerek worek dwukomorowy 5L o zawartości K+2mmol i osmolarności 297mOsm/L.Opakowanie x 2 worki a 5L.Połączenie zestawu do zabiegów z workiem ma się odbywać przez port z dużą gumową membraną przekłuwaną plastikową igłą bez konieczności przełamywania zawleczki. sztuka 150 7 Płyn substytucyjny stosowany w ostrej niewydolności nerek worek dwukomorowy 5L o zawartości K+4mmol i osmolarności 301mOsm/L.Opakowanie x 2 worki a 5L.Połączenie zestawu do zabiegów z workiem ma się odbywać przez port z dużą gumową membraną przekłuwaną plastikową igłą, bez konieczności przełamywania zawleczki. Skład: Sód 140mmol/l, Magnez 0,5mmol/l,Chlorki 113,5mmol/l.Mleczany 3mmol/l sztuka 160 8 Płyn substytucyjny z zawartością cytrynianu ,kompatybilny z aparatem Prismaflex ,Worek 5L o zawartości cytrynianu 18mmol/l.Połączenie zestawu do zabiegów z workiem przez port z dużą gumową membraną przekłuwaną plastikową igłą, bez konieczności przełamywania zawleczki kompatybilny z zestawem CRRT do aparatu Prismaflex Skład Sód 140mmol/l,Chlorki 86mmol/l sztuka 160 9 Płyn dializacyjny bezwapniowy kompatybilny z aparatem Prismaflex stosowany z płynem substytucyjnym z zawartością cytrynianów,Worek 5Ldwukomorowy .Połączenie zestawu do zabiegów z workiem przez port z dużą gumową membraną przekłuwaną plastikową igłą, bez konieczności przełamywania zawleczki kompatybilny z zestawem CRRT do aparatu Prismaflex.Skład wodorowęglan 22mmol/l,glukoza 6,1mmol/l,mleczany 2mmol/l,chlorki 120mmol/l,potas 4mmol/l sztuka 300
Interne Kennung: PAKIET 9
Los: LOT-0031
Titel: 31 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Cewnik typu Swan-Ganz do pomiaru ciśnienia okresowego pomiaru rzutu serca metodą termodylucji oraz ciągłego pomiaru saturacji krwi żylnej (oksymetrii), min. trójdrożny, nieheparynizowany, wykonany z materiału nietrombogennego i apirogennego, długość min. 110 cm, znaczniki głębokości co 10 cm, rozmiar 7,5F, kompatybilny z systemem monitorowania Datex-Ohmeda S/5 sztuka 2
Interne Kennung: PAKIET 31
Los: LOT-0040
Titel: 40 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 "Zamknięty jednorazowy system do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca wyposażony w: silikonowy rękaw o długości 167 cm z wbudowaną w strukturę silikonu na całej długości substancją neutralizującą nieprzyjemne zapachy; balonik retencyjny z niebieską kieszonką dla umieszczenia palca wiodącego; port do napełniania balonika retencyjnego z dwoma sygnalizatorami, z których jeden wypełnia się, gdy balonik osiągnie wielkość optymalną dla pacjenta, a drugi unosi się w przypadku przepełnienia balonika w bańce odbytniczej pacjenta. Port do irygacji umożliwiający także doodbytnicze podanie leków, z klamrą zamykającą światło drenu w celu utrzymania leku w miejscu podania. System zawiera port do pobierania próbek stolca w kolorze niebieskim, pasek koralikowy do podwieszania kompatybilny z ramami łóżek szpitalnych i z miejscem na opis. System przebadany klinicznie (ocena bezpieczeństwa stosowania systemu do 29 dni), czas utrzymania systemu do 29 dni, biologicznie czysty. W zestawie 1 nieprzezroczysty worek do zbiórki stolca z okienkiem podglądu, o pojemności 1000 ml, z zastawką zabezpieczającą przed wylaniem zawartości, skalowany co 25 ml oraz z filtrem węglowym." zestaw 30 2 Worki wymienne kompatybilne z zestawem do kontrolowanej zbiórki stolca pojemności 1000 ml, skalowane co 25 ml w tym numerycznie co 100 ml, z zastawką zabezpieczającą przed wylaniem zawartości i filtrem węglowym pochłaniającym nieprzyjemne zapachy i zapobiegającym balonowaniu worka, biologicznie czyste w opakowaniu po 10 szt. sztuka 50
Interne Kennung: PAKIET 40
Los: LOT-0041
Titel: 41 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Aplikator do lidocainy jednorazowy szt 2000
Interne Kennung: PAKIET 41
Los: LOT-0055
Titel: 55 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Jednorazowe sterylne narzędzie do inspekcji dróg oddechowych, w 2 rozmiarach do wyboru, posiadające następujące parametry: pole widzenia powyżej 85°, głębia ostrości 5-50 mm, wbudowane oświetlenie LED, długość części roboczej 605 mm, z zagięciem końcówki w zakresie góra/dół minimum 200°, średnica zewnętrzna 5,4 mm z kanałem roboczym o średnicy minimum 2,8 mm dla rozmiaru większego i 3,6 mm z kanałem roboczym o średnicy minimum 1,4 mm dla rozmiaru mniejszego z możliwością odsysania przez kanał roboczy i możliwością wprowadzenia elastycznych narzędzi np. biopsyjnych. Port ssania umieszczony w osi długiej fiberoskopu, port narzędziowy poniżej uchwytu. Minimalny rozmiar rurki intubacyjnej 6/5 w zależności od rozmiaru. Gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu z opakowania typu blister bez konieczności montowania adapterów lub zastawek. Pakowane po 5 sztuk. Kompatybilny z : Monitor z jednostką dokumentacji SCREENI®HD sztuka 75 2 UWAGA: W ramach pakietu Zamawiający wymaga bezpłatnego użyczenia 1 szt. Monitora o nastepujących parametrach: Monitor z jednostką dokumentacji, ekran LCD 10-11 cali, kolorowy, dotykowy, rozdzielczość wyświetlacza HD, zasilanie sieciowe lub z wewnętrznego akumulatora, czas pracy na akumulatorze 3 godz, możliwość zapisywania filmów i zdjęć, wbudowana pamięć minimum 16GB, złącze USB umożliwiające transfer plików do przenośnej pamięci, uruchomienie systemu i gotowość do pracy po max. 15 sekundach od włączenia, uchwyt umożliwiający zamocowanie monitora na statywie - stojaku (np. do kroplówek), dwa uchwyty do podwieszenia opakowań fiberoskopów, amortyzujące uchwyty z boku monitora.
Interne Kennung: PAKIET 55
Los: LOT-0057
Titel: 57 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Osłonka sterylna na głowicę USG., samoprzylepna Rozmiar 18 x30 cm lub 18 x 50 lub 18 x 120cm do wyboru Zamawiającego sztuka 200
Interne Kennung: PAKIET 57
Los: LOT-0058
Titel: 58 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Okulary jednorazowe ortolux , wykonane z włókniny bawełnianej rozmiar dla dorosłych sztuka 200
Interne Kennung: PAKIET 58
Los: LOT-0063
Titel: 63 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Indygo carmin 1% barwnik- 10 ml, do podstrzykiwania tkanek miękkich w zabiegach z wykorzystaniem endoskopów giętkich -pakowane 5 szt w opakowaniu opakowanie 5
Interne Kennung: PAKIET 63
Los: LOT-0066
Titel: 66 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Zaworki wielorazowe do kanału ssącego kompatybilne z aparatem endoskopowym Olympus sztuka 30 2 Zaworki wielorazowe do kanału wodno-powietrznego kompatybilne z aparatem endoskopowym Olympus. sztuka 30 3 Zaworki gumowe wielorazowe do kanału biopsyjnego kompatybilne z aparatem Olympus sztuka 40 4 Przyłącze MAJ(REF 1608) sztuka 1500 5 Korek do kanałów biopsyjnych gumowy, sterylny, jednorazowego użytku. Kompatybilny z aparatami Olympus, Fujinon lub Pentax (do wyboru Zamawiającego). Opakowanie handlowe = 100 sztuk. sztuka 300
Interne Kennung: PAKIET 66