See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POSTĘPOWANIE W SPRAWIE ZAWARCIA UMOWY O UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TRYBIE KONKURSU OFERT
Beschreibung: Postępowanie konkursowe mające na celu wyłonienia świadczeniodawcy realizującego świadczenia w rodzaju ratownictwo medyczne na terenie województwa świętokrzyskiego
Interne Kennung: 13-26-000019[16/1]-0001/00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Postępowanie w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w trybie konkursu ofert Kod postepowania 13-26- 000019/RTM/16/1/26/01/01