2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ea Stadspas De Bossche Pas
Beschreibung: De opdracht bestaat uit twee onderdelen: 1. Het bieden van een stadspassysteem met basisfunctionaliteiten ten behoeve van de Bossche Pas. Deze pas dient dan te zijn uitgerold in de hele stad en al haar inwoners. De gemeente kiest voor een ‘Soft-Launch’ uiterlijk medio het 3de kwartaal van 2025 waar de pas en onderliggende functionaliteiten voor een kleine (nog nader te specificeren) groep inwoners beschikbaar wordt gesteld. Doel van de Soft-Launch is om de kinderziektes uit het systeem en processen te halen om zo uiterlijk medio het 4de kwartaal van 2025 een probleemloze stadsbrede introductie zeker te stellen. 2. Het geven van advies aan de Aanbestedende dienst, maatschappelijk partners, ondernemers en andere stakeholders door de verdieping van de concept roadmap naar een uitgebreide uitnutting van de functionaliteiten van de stadspas en het gezamenlijk implementeren hiervan. De hoogte van de uitgaven voor deze opdracht is sterk afhankelijk van externe en interne ontwikkelingen, de breedte en de uiteindelijke functionaliteiten van de stadspas. Externe ontwikkelingen in de markt zijn vaak onvoorzienbaar. Dit maakt een raming van de opdracht lastig. Aanbestedende dienst is uitgegaan van de basisfunctionaliteit van de stadspas, vermenigvuldigd met de mogelijke looptijd van de Raamovereenkomst (inclusief verlengingsoptie, exclusief indexaties). Hierbij is dus niet de roadmap, het advies- en ontwikkelwerk hierbij en de uitnutting van de stadspas opgenomen. Uitgegaan wordt van de volgende begroting (excl btw): Implementatie € 210.000,- Structurele jaarkosten € 155.000,- Totaal initieel (exclusief implementatie roadmap) € 1.450.000
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Concurrentiegerichte dialoog bestaat uit twee fasen: • Fase 1: de selectiefase • Fase 2: de gunningfase Het eerste gedeelte van de Concurrentiegerichte dialoog, fase 1: de selectiefase, is gelijk aan dat van de niet-openbare procedure. Dialoog In fase 2: de gunningfase, treedt de Aanbestedende dienst met de geselecteerde Gegadigden in dialoog over de conceptversie van de Aanbestedingsstukken van de gunningfase. Zie voor meer informatie paragraaf 3.1 van de Selectieleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Stadspas De Bossche Pas
Beschreibung: De opdracht bestaat uit twee onderdelen: 1. Het bieden van een stadspassysteem met basisfunctionaliteiten ten behoeve van de Bossche Pas. Deze pas dient dan te zijn uitgerold in de hele stad en al haar inwoners. 2. Het geven van advies aan de Aanbestedende dienst, maatschappelijk partners, ondernemers en andere stakeholders door de verdieping van de concept roadmap naar een uitgebreide uitnutting van de functionaliteiten van de stadspas en het gezamenlijk implementeren hiervan. Zie Selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om de Opdracht gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst te wijzigen. Gezien de mogelijk lange looptijd van de Opdracht bestaat de kans dat gedurende die looptijd wijzigingen zullen optreden die van invloed kunnen zijn op onder meer de vorm van dienstverlening en de prijsontwikkeling. Verder bestaat een belangrijk onderdeel van de Opdracht uit het geven van advies en het gezamenlijk ontwikkelen van een roadmap voor een uitgebreide uitnutting van de functionaliteiten van de stadspas en het gezamenlijk implementeren hiervan. De inhoud van deze roadmap is op dit moment onbekend en daarmee zijn ook de kosten hiervan niet in te schatten. Onderhavige opdracht kan uitgebreid worden met de dienstverlening die voortkomt uit de roadmap ten einde een brede stadspas met uitgebreide functionaliteiten te kunnen benutten.