274282-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dodávka průtokového cytometru, Real-time PCR systému a droplet digital PCR systému a PCR (thermo) cycleru pro LERCO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka průtokového cytometru, Real-time PCR systému a droplet digital PCR systému a PCR (thermo) cycleru pro LERCO
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka průtokového cytometru, Real-time PCR systému a droplet digital PCR systému a PCR (thermo) cycleru pro LERCO dle Technických specifikací předmětu plnění, které tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o veřejnou zakázku financovanou z prostředků Státního fondu životního prostředí České republiky, z projektu Operačního programu Spravedlivá transformace s názvem Life Environment Research Center Ostrava (LERCO) s reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003.
Interne Kennung182/90162/VZ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434510 Zytometer, 38950000 Polymerase Kettenreaktion (PCR), 38951000 Echtzeit-Polymerase Kettenreaktion (PCR)
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrůtokový cytometr
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka průtokového cytometru.
Interne Kennung182/90162/VZ/2025 - část 1
LosLOT-0003
TitelPCR (thermo) cycler
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka PCR (thermo) cycleru.
Interne Kennung160/90162/VZ/2025 - část 3
LosLOT-0002
TitelReal-time PCR systém a droplet digital PCR systém
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka Real-time PCR systému a droplet digital PCR systému.
Interne Kennung182/90162/VZ/2025 - část 2