See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii cieplnej do budynków zarządzanych przez PPK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła, nośnika ciepła oraz świadczenie usług przesyłowych do budynków zarządzanych przez Polkowickie Przedsiębiorstwo Komunalne, tj.: 1) Charakterystyka obiektu przy ul. Hubala 20ab: Powierzchnia grzewcza budynku 2 899,72 m² Obliczeniowe parametry sieci ciepłowniczej: 130/70 [°C] Zamówiona moc na potrzeby wody użytkowej: 0,04500 [MW] Zamówiona moc na potrzeby grzania: 0,12800 [MW] Całkowita moc zamówiona: 0,17300 [MW] Maksymalne natężenie wody sieciowej: 2,480 [t/h] 2,652 [m3/h] Obliczeniowa temperatura zewnętrzna: -18,0 [°C] Normatywna temp. ogrzewanych pomieszczeń: 21,0 [°C] Obniżenie temperatury w przyłączu: 2,0 [°C] 2) Charakterystyka obiektu przy ul. Hubala 22: Powierzchnia grzewcza budynku 1 927,23 m² Obliczeniowe parametry sieci ciepłowniczej: 130/70 [°C] Zamówiona moc na potrzeby wody użytkowej: 0.02709 [MW] Zamówiona moc na potrzeby grzania: 0.19320 [MW] Całkowita moc zamówiona: 0.22029 [MW] Maksymalne natężenie wody sieciowej: 3,157 [t/h] 3,377 [m3/h] Obliczeniowa temperatura zewnętrzna: -18,0 [°C] Normatywna temp. ogrzewanych pomieszczeń: 21,0 [°C] Obniżenie temperatury w przyłączu: 2,0 [°C] 3) Charakterystyka obiektu przy ul. Hubala 24: Powierzchnia grzewcza budynku 1 948,15 m² Obliczeniowe parametry sieci ciepłowniczej: 130/70 [°C] Zamówiona moc na potrzeby wody użytkowej: 0,02709 [MW] Zamówiona moc na potrzeby grzania: 0,19320 [MW] Całkowita moc zamówiona: 0,22029 [MW] Maksymalne natężenie wody sieciowej: 3,157 [t/h] 3,377 [m3/h] Obliczeniowa temperatura zewnętrzna: -18,0 [°C] Normatywna temp. ogrzewanych pomieszczeń: 21,0 [°C] Obniżenie temperatury w przyłączu: 2,0 [°C] 4) Charakterystyka obiektu przy ul. Hubala 26: Powierzchnia grzewcza budynku 1 938,40 m² Obliczeniowe parametry sieci ciepłowniczej: 130/70 [°C] Zamówiona moc na potrzeby wody użytkowej: 0.02709 [MW] Zamówiona moc na potrzeby grzania: 0.19320 [MW] Całkowita moc zamówiona: 0.22029 [MW] Maksymalne natężenie wody sieciowej: 3,157 [t/h] 3,377 [m3/h] Obliczeniowa temperatura zewnętrzna: -18,0 [°C] Normatywna temp. ogrzewanych pomieszczeń: 21,0 [°C] Obniżenie temperatury w przyłączu: 2,0 [°C] 5) Charakterystyka obiektu przy ul. Legnickiej 7: Powierzchnia grzewcza budynku 1 969,79 m² Obliczeniowe parametry sieci ciepłowniczej: 130/70 [°C] Zamówiona moc na potrzeby wody użytkowej: 0.02841 [MW] Zamówiona moc na potrzeby grzania: 0.20340 [MW] Całkowita moc zamówiona: 0.23181 [MW] Maksymalne natężenie wody sieciowej: 3,323 [t/h] 3,554 [m3/h] Obliczeniowa temperatura zewnętrzna: -18,0 [°C] Normatywna temp. ogrzewanych pomieszczeń: 21,0 [°C] Obniżenie temperatury w przyłączu: 2,0 [°C] 6) Charakterystyka obiektu przy Legnicka 15: Powierzchnia grzewcza budynku 625,83 m² Obliczeniowe parametry sieci ciepłowniczej: 135/70 [°C] Zamówiona moc na potrzeby wody użytkowej: 0,004000 [MW] Zamówiona moc na potrzeby grzania: 0,045000 [MW] Całkowita moc zamówiona: 0,049000 [MW] Maksymalne natężenie wody sieciowej: 0,648 [t/h] [m3/h] Obliczeniowa temperatura zewnętrzna: -18,0 [°C] Normatywna temp. ogrzewanych pomieszczeń: 21,0 [°C] Obniżenie temperatury w przyłączu: 2,0 [°C] 7) Charakterystyka obiektu przy ul. Targowa 8: Powierzchnia grzewcza budynku 222,75 m² Obliczeniowe parametry sieci ciepłowniczej: 130/70 [°C]+ Zamówiona moc na potrzeby wody użytkowej: [MW] Zamówiona moc na potrzeby grzania: [MW] Całkowita moc zamówiona: [MW] Maksymalne natężenie wody sieciowej: [t/h] [m3/h] Obliczeniowa temperatura zewnętrzna: -18,0 [°C] Normatywna temp. ogrzewanych pomieszczeń: 21,0 [°C] Obniżenie temperatury w przyłączu: 2,0 [°C] 8) Charakterystyka obiektu przy ul. Mała 1: Powierzchnia grzewcza budynku 478,30 m² Obliczeniowe parametry sieci ciepłowniczej: 130/70 [°C] Zamówiona moc na potrzeby grzania: 0,037200 [MW] Całkowita moc zamówiona: 0,037200 [MW] Maksymalne natężenie wody sieciowej: 0,492 [t/h] [m3/h] Obliczeniowa temperatura zewnętrzna: -18,0 [°C] Normatywna temp. ogrzewanych pomieszczeń: 21,0 [°C] Obniżenie temperatury w przyłączu: 2,0 [°C] 9) Charakterystyka obiektu przy ul. 3 Maja 51: Powierzchnia grzewcza budynku 1 035,71 m² Obliczeniowe parametry sieci ciepłowniczej: 130/70 [°C] Zamówiona moc na potrzeby wody użytkowej: 0,15000 [MW] Zamówiona moc na potrzeby grzania: 0,07400 [MW] Moc na potrzeby wentylacji 0,02600 [MW] Całkowita moc zamówiona: 0,25000 [MW] Maksymalne natężenie wody sieciowej: 3,583 [t/h] 3,832 [m3/h] Obliczeniowa temperatura zewnętrzna: -18,0 [°C] Normatywna temp. ogrzewanych pomieszczeń: 21,0 [°C] Obniżenie temperatury w przyłączu: 2,0 [°C]
Vorherige Bekanntmachung: 162467-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001