2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń i wyrobów medycznych oraz wyposażenia socjalno-bytowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie nr 1 – Zestawu do diagnostyki omdleń z ciągłym, nieinwazyjnym pomiarem ciśnienia tętniczego i możliwością testów autonomicznego układu nerwowego– 1 szt., Zadanie nr 2 – Analizatora parametrów krytycznych wraz z integracją z systemem AMMS – 1 szt., Zadanie nr 3 – Systemu do kompresji klatki piersiowej – 1 szt., Zadanie nr 4 – Defibrylatorów wraz z czujnikami saturacji oraz akcesoriami - 2 szt., Zadanie nr 5 – Lodówki na leki - 1 szt., Lodówki - 1 szt., Telefonów stacjonarnych - 5 szt., Worków Ambu- 3 szt., Stojaków na kroplówki - 20 szt., Stojaka na kroplówki kwasoodpornego- 1 szt., Rolek do przesuwania pacjentów - 2 szt., Cieplarki - 1 szt., Rękojeści do laryngoskopów - 3 szt., Taboretów medycznych - 35 szt., Krzeseł do sterowni - 3 szt., Wózków reanimacyjnych - 2 szt., Stolików oddziałowych wielofunkcyjnych - 6 szt., Wózków pod aparaturę medyczną - 20 szt., Wieszaków teleskopowych kroplówek - 25 szt., Fotela do pobrań - 1 szt., Wózków na odpady medyczne - 5 szt., Wózków na brudną bieliznę - 2 szt., Regału na baseny / kaczki - 1 szt., Kozetki - 1 szt., Szaf lekarskich przeszklonych - 4 szt., Stolików zabiegowych / instrumentalnych - 2 szt., Krzeseł pacjenta - 25 szt., Wózka prysznicowego - 1 szt., Szafek ubraniowych - 20 szt., Podestów dla niepełnosprawnych - 26 szt., Stołu do pionizacji - 1 szt., Starsystemów - 2 szt. Zadanie nr 6 – Łóżek szpitalnych – 25 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w odpowiednich formularzach zestawienia parametrów techniczno – granicznych, które stanowią załącznik nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia. Okres, w którym realizowane będzie zamówienie: od dnia zawarcia umowy do dnia 30 czerwca 2026r.
Interne Kennung: Z/ZZP.2378.7.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W przedmiotowym przypadku, skrócenie terminów jest uzasadnione wyjątkowa sytuacją, związaną z faktem, że Zamawiający dopiero w dniu 13.02.2026 r., a więc aż po niespełna dwóch miesiącach od złożenia odwołania (18.12.2025 r) od pierwotnej negatywnej oceny swojego wniosku po udzielenie dotacji, został poinformowany o pozytywnej ocenie wniosku i objęciem dofinansowaniem projektu w ramach KPO. Umowa została zawarta w dniu 07.04.2026 r. Ponieważ termin rzeczowej realizacji projektu finansowanego z KPO mija 30.06.2026 r. pod dużym znakiem zapytania staje wykonanie przedmiotowego zadania w tym terminie przy zastosowaniu podstawowego - 35 dniowego terminu na składanie ofert, co skutkować będzie niewykonaniem projektu, a w konsekwencji utratą dofinansowania. Wobec powyższego SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie ma możliwość albo zawrzeć umowę z wolnej ręki z powołaniem się na art. 214 ust. 1 pkt 5) PZP lub przeprowadzić procedurę otwartą (przetarg nieograniczony) ze skróconymi terminami na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP. Niewątpliwie biorąc pod uwagę, że SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie jest jednostką sektora finansów publicznych, priorytetem jest wykorzystanie możliwości przeprowadzenia otwartego postępowania ze skróconymi terminami, gdyż jest to rozwiązanie korzystniejsze i oddaje cel zamówień publicznych. Poza tym zorganizowanie otwartego przetargu, z terminami skróconymi, stanowi balans pomiędzy pilną potrzebą zamawiającego, a celami ustawy PZP zapewniającej i preferującej konkurencyjne (otwarte) tryby zawierania umów przez jednostki sektora finansów publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zestawu do diagnostyki omdleń z ciągłym, nieinwazyjnym pomiarem ciśnienia tętniczego i możliwością testów autonomicznego układu nerwowego– 1 szt. dla SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie zgodnie z opisem zamieszczonym w SWZ oraz załącznikach do niej. Okres, w którym realizowane będzie zamówienie: od dnia zawarcia umowy do dnia 30 czerwca 2026r. Zamawiający przewiduje, że będzie to okres ok. 6 tygodni.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 38423000 Druckmessgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Analizatora parametrów krytycznych wraz z integracją z systemem AMMS – 1 szt.dla SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie zgodnie z opisem zamieszczonym w SWZ oraz załącznikach do niej. Okres, w którym realizowane będzie zamówienie: od dnia zawarcia umowy do dnia 30 czerwca 2026r. Zamawiający przewiduje, że będzie to okres ok. 6 tygodni.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 38434520 Blutanalysegeräte
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Systemu do kompresji klatki piersiowej – 1 szt. dla SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie zgodnie z opisem zamieszczonym w SWZ oraz załącznikach do niej. Okres, w którym realizowane będzie zamówienie: od dnia zawarcia umowy do dnia 30 czerwca 2026r. Zamawiający przewiduje, że będzie to okres ok. 6 tygodni.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33172200 Ausrüstung für Reanimation
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie Nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Defibrylatorów wraz z czujnikami saturacji oraz akcesoriami - 2 szt. dla SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie zgodnie z opisem zamieszczonym w SWZ oraz załącznikach do niej. Okres, w którym realizowane będzie zamówienie: od dnia zawarcia umowy do dnia 30 czerwca 2026r. Zamawiający przewiduje, że będzie to okres ok. 6 tygodni.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33182100 Defibrillator, 35125100 Sensoren
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie Nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 28 pozycji asortymentowych dla SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie zgodnie z opisem zamieszczonym w SWZ oraz załącznikach do niej. Okres, w którym realizowane będzie zamówienie: od dnia zawarcia umowy do dnia 30 czerwca 2026r. Zamawiający przewiduje, że będzie to okres ok. 6 tygodni.
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 32550000 Fernsprechausrüstung, 33157700 Befeuchter für Sauerstofftherapie, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge, 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 39113200 Sofas, 39112000 Stühle, 33192200 Medizinische Tische, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 34911100 Handwagen, 39141100 Schränke und Regale, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33111710 Angiografie-Ausstattung
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie Nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Łóżek szpitalnych - 25 szt. dla SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie zgodnie z opisem zamieszczonym w SWZ oraz załącznikach do niej. Okres, w którym realizowane będzie zamówienie: od dnia zawarcia umowy do dnia 30 czerwca 2026r. Zamawiający przewiduje, że będzie to okres ok. 6 tygodni.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten