See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy implantów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup w formie magazynu depozytowego implantów ortopedycznych i artykułów do operacji ortopedycznych; według szacunkowych ilości określonych w załączniku nr 1 do SWZ, podzielonych na 6 pakietów, który stanowi integralną część niniejszej specyfikacji: pakiet 1 – Proteza biodra całkowita pakiet 2 – Proteza biodra całkowita i proteza barku pakiet 3 – Płyty okołoprotezowe pakiet 4 – Proteza kolana i biodra pakiet 5 – Proteza kolana i Bipolarna pakiet 6 – Implanty urazowe
Interne Kennung: Sprawa ZP/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 01_Proteza biodra całkowita
Beschreibung: Proteza biodra całkowita
Interne Kennung: 01_pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: 02_Proteza biodra całkowita i proteza barku
Beschreibung: Proteza biodra całkowita i proteza barku
Interne Kennung: 02_pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: 03_Płyty okołoprotezowe
Beschreibung: Płyty okołoprotezowe
Interne Kennung: 03_pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: 04_Proteza kolana i biodra
Beschreibung: Proteza kolana i biodra
Interne Kennung: 04_pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: 06_Implanty urazowe
Beschreibung: Implanty urazowe
Interne Kennung: 06_pakiet 6
Los: LOT-0006
Titel: 05_Proteza kolana i Bipolarna
Interne Kennung: 05_pakiet 5