2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka silové elektřiny pro Nemocnici Jablonec nad Nisou, p.o.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky silové elektřiny včetně přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele elektrické energie, a to na základě smlouvy o dodávce elektřiny pro hladinu VN uzavřené dle § 50 odst. 1 zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (dále jen „energetický zákon“), v platném znění, v kvalitě dle zvláštních právních předpisů, zejména energetického zákona, vyhlášky č. 540/2005 Sb., o kvalitě dodávek elektřiny a souvisejících služeb v elektroenergetice, ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, ve znění pozdějších předpisů, a to do odběrných míst zadavatele dle přílohy č. 2 těchto ZP. Předmětem veřejné zakázky není distribuce elektřiny do odběrných míst, na kterou má zadavatel uzavřenu samostatnou smlouvu s ČEZ.
Interne Kennung: CC/OŘ/NemJBC2/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001