See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 4. Wykonawca na wszystkie zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki, objęte programem lekowym musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki, objęte programem lekowym mogą być wprowadzone do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 5. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione produkty farmaceutyczne/leki, objęte programem lekowym do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 20680-2025
Interne Kennung: DZ.282.01.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
Beschreibung: PAKIET 1 L.p. Przedmiot zamówienia PROGRAM LEKOWY Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Entecavir tabl 0,5mg x 30 tabl opk 1800
Interne Kennung: PAKIET 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości produktów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty farmaceutyczne/leki celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze
Los: LOT-0002
Titel: 2 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
Beschreibung: PAKIET 2 L.p. Przedmiot zamówienia PROGRAM LEKOWY Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Sofosbuwir 400mg+welpataswir 100mg x 28 tabl opk 130
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
Beschreibung: PAKIET 3 L.p. Przedmiot zamówienia PROGRAM LEKOWY Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Glekaprewir100mg+pibrentaswir 40mg x 84 tabl opk 90
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
Beschreibung: PAKIET 4 L.p. Przedmiot zamówienia PROGRAM LEKOWY Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Dizoproksyl tenofowiru 245mg x 30 tabl opakowanie 50
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
Beschreibung: PAKIET 5 L.p. Przedmiot zamówienia PROGRAM LEKOWY Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 sofosbuwir/welpataswir/woksylaprewir(400mg/100mg/100mg) x 28 tabl powlekanych opk 9
Interne Kennung: PAKIET 5