2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektroinstalační práce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody o provádění elektroinstalačních prací při opravách, haváriích, odstraňování závad z revizí a dalších elektro služeb dle požadavků zadavatele.
Interne Kennung: ÚN 09/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku na základě § 100 odst. 1) zákona. Zadavatel si tak vyhrazuje právo odebrat jiné množství i jiný materiál, než je uvedeno v příloze č. 3 Modelová cena materiálu Zadávací dokumentace. V příloze č. 3 jsou uvedena pouze orientační množství a modelové položky elektromateriálu.