2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Bełżyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Bełżyce, których rodzaj, kody, maksymalną ilość oraz sposób wykonania zamówienia w okresie obowiązywania umowy określać będzie opis przedmiotu zamówienia, załączony do właściwego przetargu. Ilekroć Zamawiający posługuje się kodami odpadów, należy przez to rozumieć kody zawarte w rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 02.01.2020 r. w sprawie katalogu odpadów. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych - liczba pakietów 2. Kody CPV 90512000-9 Usługi transportu odpadów, 90500000-2 Usługi związane z odpadami, 90513100-7 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90533000-2 Usługi gospodarki odpadami.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 2 - z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Beschreibung: Planowany termin zawarcia umowy to 12 miesięcy. Usługi odbioru i transportu odpadów z PSZOKu to usługi powtarzające się (usługi ciągłe, nie można ich przerwać). Obecna umowa trwa do 31.08.2026 r. Nowa umowa będzie obowiązywała od 01.09.2026 r. Data oraz godziny składania ofert, podane w polach BT-131(d)-Lot oraz BT-131(t)-Lot są przybliżone - ogłoszenie przetargu planowane będzie na II kwartał 2026 roku. Dokładna wielkość zamówienia będzie znana dopiero w momencie przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1 - od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bełżyce
Beschreibung: Planowany termin zawarcia umowy to 12 miesięcy. Usługi odbioru i transportu odpadów to usługi powtarzające się (usługi ciągłe, nie można ich przerwać). Obecna umowa trwa do 31.08.2026 r. Nowa umowa będzie obowiązywała od 01.09.2026 r. Data oraz godziny składania ofert, podane w polach BT-131(d)-Lot oraz BT-131(t)-Lot są przybliżone - ogłoszenie przetargu planowane będzie na II kwartał 2026 roku. Dokładna wielkość zamówienia będzie znana dopiero w momencie przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: Pakiet 1