See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém - Zajištění ICT odborných rolí pro potřeby rezortu Ministerstva zemědělství - Q3/2025 (souhrnné čtvrtletní hlášení)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS Zajištění ICT odborných rolí je zajištění odborných kapacit v oblasti informačních a komunikačních technologií, včetně flexibilní a dostatečně kvalitní odborné podpory při správě stávajících ICT systémů a budování nových ICT systémů v situaci, kdy vnitřní kapacity rezortu MZe nebudou pro tyto účely dostačující.
Vorherige Bekanntmachung: 602248-2023
Interne Kennung: DNS-ICT ROLE-3/25
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72310000 Datenverarbeitung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72246000 Systemberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 12. kolo - 4členný tým - Projektoví manažeři pro SZIF
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění odborných kapacit pracovníků 4členného realizačního týmu pro účely realizace implementačních a rozvojových projektů strategického významu Státního zemědělského intervenčního fondu. Předpokládaný časový rozsah veřejné zakázky je 24 měsíců. Požadované odborné role: Projektový manažer (4 osoby) - ID odborné role 15 v přehledu Odborných rolí DNS Zajištění ICT odborných rolí - max. rozsah 264 MD/24 měs (1x) - max. rozsah 72 MD/24 měs (1x) - max. rozsah 84 MD/24 měs (1x) - max. rozsah 216 MD/24 měs (1x)
Interne Kennung: P24V00000837
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72310000 Datenverarbeitung, 72316000 Datenanalyse, 79311300 Umfragenanalyse, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72246000 Systemberatung
Los: LOT-0003
Titel: 14. kolo - Vývoj aplikace pro hospodaření v krajině, externí tým pro Lesy ČR
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění odborných kapacit pracovníků 5členného realizačního týmu pro účely interního vývoje aplikace postavené na 3vrstvé architektuře pro hospodaření v krajině. Předpokládaný časový rozsah veřejné zakázky je 30 měsíců. Požadované odborné role: - Kotlin Vývojář Backend senior (1 osoba), max. rozsah 300 MD/30 měs - Kotlin Vývojář Frontend senior (1 osoba), max. rozsah 300 MD/30 měs - ICT Business Analytik senior (1 osoba), max. rozsah 120 MD/30 měs - Solution architekt senior (1 osoba), max. rozsah 120 MD/30 měs - Tester senior (1 osoba), max. rozsah 120 MD/30 měs
Interne Kennung: P24V00000941
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Los: LOT-0002
Titel: 13. kolo - Enterprise Architekt pro SZIF
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění odborné kapacity pracovníka pro účely realizace implementačních a rozvojových projektů strategického významu Státního zemědělského intervenčního fondu. Předpokládaný časový rozsah veřejné zakázky je 24 měsíců. Požadovaná odborná role: Enterprise Architekt (1 osoba) – ID odborné role 12 v přehledu Odborných rolí DNS Zajištění ICT odborných rolí - max. rozsah 240 MD/24 měs
Interne Kennung: P24V00000838