2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, indienststellen en onderhoud van spuit- en volumetrische pompen en docking stations
Beschreibung: Het betreft een raamovereenkomst voor het afnemen van een 290-tal spuitpompen, 210-tal volumetrische pompen (incl. dedicated verbruiksmaterialen), een 85-tal docking stations. De raamovereenkomst omvat ook het indienststellen, de opleiding en het onderhoud van de aangeboden toestellen. Het ziekenhuis kan in meerdere bestellingen afroepen voor de producten gegund onder deze raamovereenkomst. De maximale waarde van de opdracht bedraagt € 2.000.000 (excl. btw) op een looptijd van 10 jaar. Deze waarde is louter indicatief, zij bindt het bestuur op geen enkele wijze. Deze waarde vormt bijgevolg geen indicatie voor het offertebedrag waarmee in de volgende fase kan worden ingeschreven. De opdrachtnemer kan geen schadevergoeding eisen indien deze omzet niet bereikt wordt.
Interne Kennung: PPP0LQ-727/5123/NS-2024-018
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NS-2024-018_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (cfr gunningsleidraad)