See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van gas en 100% hernieuwbare elektriciteit
Beschreibung: Deze opdracht heeft als doel de aankoop van aardgas, de aan- en verkoop van 100% hernieuwbare elektriciteit voor 2028-2029
Interne Kennung: T2025.066
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: T2025.066 - Perceel 1 Levering van gas
Beschreibung: Levering van gas
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: T2025.066 - Perceel 2 Levering van 100% hernieuwbare elektriciteit
Beschreibung: Levering van elektriciteit
Interne Kennung: 2