See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa czyszczenia pojazdów szynowych i utrzymania w czystości pojazdu szynowo – drogowego typu C-120
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi czyszczenia pojazdów szynowych i utrzymania w czystości pojazdu szynowo – drogowego typu C-120. Na przedmiot zamówienia składa się: 1) usługa czyszczenia pojazdów szynowych EZT: a) zamówienie w zakresie podstawowym: czyszczenie wewnętrzne pełne, czyszczenie wewnętrzne codzienne, czyszczenie wewnętrzne pobieżne, czyszczenie sezonowe; b) zamówienie w zakresie objętym prawem opcji - czynności dodatkowe: czyszczenie po wypadkach kolejowych, dezynsekcja, usuwanie graffiti, naklejek, innego typu napisów, pranie ekstrakcyjne tapicerki foteli, zdarzenia losowe np. defekacja organizmu, wymioty, krew; 2) usługa utrzymania w czystości pojazdu szynowo – drogowego typu C-120 (zamówienie w zakresie podstawowym). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: a) Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia; b) Załączniku nr 3 do SWZ – Istotnych Postanowienia Umowy (IPU)
Vorherige Bekanntmachung: 618769-2025
Interne Kennung: OPZ-210-3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001