2. Verfahren
Verfahren
Titel: „RATAELA, a.s. - vybudování nové kompostárny“
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka drtící technologie a bubnová třídící technologie Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka drtící technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung: Část 1: Drtící technologie
Los: LOT-0002
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka bubnové třídící technologie Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung: Část 2: Bubnová třídící technologie
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen