2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi cateringowe w wersji standard oraz premium w ramach wydarzeń projektu SPACE 4 TALENTS oraz innych wydarzeń organizowanych przez Stalowowolską Agencję Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi cateringowe w wersji standard oraz premium w ramach wydarzeń projektu SPACE 4 TALENTS oraz innych wydarzeń organizowanych przez Stalowowolską Agencję Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. 2. Obsługa cateringowa realizowana będzie podczas wydarzeń, między innymi takich jak: Hackathon maksymalnie 700 uczestników, czas trwania wydarzenia 24-30 godzin (bez przerwy) Kongres maksymalnie 600 uczestników, czas trwania wydarzenia dwa dni po 12 godzin Targi maksymalnie 200 uczestników, czas trwania wydarzenia dwa dni po 5-12 godzin Spotkania biznesowe maksymalnie 150 uczestników, czas trwania wydarzenia 4-9 godziny Warsztaty maksymalnie 90 uczestników, czas trwania wydarzenia 4-9 godziny Szkolenia maksymalnie 100 uczestników, czas trwania wydarzenia 2-8 godziny
Interne Kennung: ADM-OB.261.1.2026.JK (2)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem są Usługi cateringowe w wersji standard oraz premium w ramach wydarzeń projektu SPACE 4 TALENTS oraz innych wydarzeń organizowanych przez Stalowowolską Agencję Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o., prowadzone jest w trybie procedury przyspieszonej na podstawie art. 138 ust. 2 pk 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 poz. 1320 t. j.; zwana dalej: PZP). Unieważnienie poprzedniego postępowania: W dniu 20 kwietnia 2026 r. Zamawiający unieważnił poprzednie postępowanie dotyczące tego samego przedmiotu zamówienia na podstawie art. 256 ustawy Pzp. Unieważnienie nastąpiło z przyczyn technicznych, związanych z błędną konfiguracją platformy zakupowej, co uniemożliwiało wykonawcom prawidłowe złożenie ofert na wszystkie przewidziane części zamówienia i naruszało zasady równego traktowania oraz uczciwej konkurencji. Nagła potrzeba wykonania zamówienia: Usługi cateringowe są niezbędne do terminowej realizacji kluczowych wydarzeń w ramach projektu SPACE 4 TALENTS oraz innych inicjatyw Stalowowolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. Ze względu na harmonogram projektu i zaplanowane daty wydarzeń, istnieje pilna potrzeba zawarcia umowy z wykonawcą usług cateringowych w możliwie najkrótszym czasie. Realizacja celów projektu: Projekt SPACE 4 TALENTS, współfinansowany ze środków zewnętrznych, wymaga nieprzerwanego świadczenia usług cateringowych, aby zapewnić jego płynną realizację i osiągnięcie założonych celów. Dalsze opóźnienia w wyborze wykonawcy mogą skutkować zagrożeniem dla prawidłowego przebiegu projektu, a także utratą efektywności zaplanowanych działań. W świetle powyższych okoliczności, zastosowanie procedury przyspieszonej jest proporcjonalne i uzasadnione, ponieważ umożliwia Zamawiającemu sprawny wybór wykonawcy i uniknięcie zakłóceń w realizacji projektu, przy jednoczesnym zachowaniu zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serwis kawowy
Beschreibung: a. Napoje zimne: Woda z cytryną i miętą w karafkach/dzbankach. b. Woda w plastikowych butelkach o pojemności 500ml. c. Dodatki: Cukier, słodzik, cytryna, mleko krowie, mleko krowie bez laktozy, roślinne, serwetki jednorazowe, mieszadełka. d. Uwzględnienie specjalnych potrzeb żywieniowych zgłoszonych przez Zamawiającego (np. mleko bez laktozy, napoje roślinne).
Interne Kennung: ADM-OB.261.1.2026.JK (2) - część I serwis kawowy
Haupteinstufung (cpv): 55400000 Servieren von Getränken
Menge: 4 700 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Przystawki wytrawne
Beschreibung: Paluszki słone, precelki, krakersy Proziaki z masłem czosnkowym/ziołowym/hummus Mini kanapki z szynką i serem z warzywami (sałata, ogórek, pomidor koktajlowy, papryka) Mini kanapki z pastą humus, sałata, pomidor, ogórek Koreczki z oliwkami, serem feta i pomidorkami cherry Tortilla z kurczakiem i warzywami (sałata, papryka, pomidor, ogórek, sos czosnkowy/musztardowy) Tortilla z hummusem i warzywami (rukola, papryka, ogórek, pomidor) (wegetariańska) Mini bruschetta z oliwą, pomidorami i świeżą bazylią oraz przyprawy Mini bruschetta z pastą z awokado (sok z cytryny/sok z limonki, cebula czerwona, sól, pieprz) Mini Kanapki - Różne rodzaje kanapeczek z świeżym pieczywem (bagietka/chleb ciemny/jasny pszenny) a. Mięsne (np. szynka parmeńska, rukola, ser pleśniowy) b. Wegetariańskie (np.rukola, tofu wędzone, pesto bazyliowe, grillowana cukinia), Miniburgery: a. Wołowy z serem cheddar, karmelizowaną cebulą, sałatą, pomidorem z sosem (mięso o gramaturze minimum 65g gotowego mięsa po obróbce termicznej) b. Wegański z kotletem z ciecierzycy, ser, karmelizowana cebula, sałata, pomidor, sos Mini pierożki z nadzieniem: a. Warzywnym (np. pieczarki, pietruszka cebula; szpinak, tofu, czosnek) b. Mięsnym (np. mięso mielone, cebula; pietruszka, marchewka) Mini paszteciki z ciasta francuskiego z grzybami (opcjonalnie pieczarki) i kapustą Mini Croissant z grillowanymi warzywami (papryka, cukinia, cebula) i pesto/humus (paprykowe lub bazyliowe) Mini Croissant z łososiem wędzonym i kremowym serkiem, ogórkiem oraz koperkiem Mini croissanty z majonezem, rukolą, szynką parmeńską, pomidorkami i mozzarella
Interne Kennung: ADM-OB.261.1.2026.JK (2) - część II przystawki słone
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
Menge: 4 900 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Przystawki słodkie
Beschreibung: Mini kruche ciasteczka z marmoladą (np. śliwkową lub morelową) Ciastka francuskie z owocami (np. jabłko, gruszka) Mini muffinki w różnych smakach (czekoladowe, waniliowe, owocowe) Ciastka owsiane z bakaliami (np. rodzynki, żurawina. orzechy) Krucha rurka nadziewana kremem Ciastka kruche z posypką cukrową Mini drożdżówki z marmoladą wieloowocową, z owocami, z kruszonką Mini deser (np. panna cotta, mus owocowy, jogurt naturalny typu greckiego z granolą i owocami) Mini roladki biszkoptowe z kremem mascarpone i musem owocowym (np. truskawkowy, brzoskwiniowy) Mini muffinki w różnych smakach (czekolada, wanilia owoce) Cake poops (różne nadzienia) wykonane z ciasta biszkoptowego lub czekoladowego połączone kremem mascarpone lub czekoladowym, oblane czekoladą mleczną lub białą Mini ciastka kruche z nadzieniem owocowym (np. malinowe, brzoskwiniowe, truskawkowe) Porcja ciasta (np. szarlotka, sernik, ciast czekoladowe) Mini profiterole z kremem waniliowym (małe ciasteczka ptysiowe z kremem, oblane czekoladą)
Interne Kennung: ADM-OB.261.1.2026.JK (2) - część III przystawki słodkie
Menge: 5 600 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Dania obiadowe
Beschreibung: Zupa krem (np. pomidorowa, dyniowa, sezonowa) podana z grzankami lub groszkiem ptysiowym Żurek podany z kiełbasą i jajkiem oraz pieczywem Rosół z makaronem typu nitki Staropolski bigos (z kapusty kiszonej, szynki wieprzowej oraz kiełbasy, opcjonalnie boczek) podany z pieczywem Pierogi ruskie z omastą Porcja frytek Kotlet drobiowy panierowany Bukiet surówek (mix różnych 3 surówek np.: z marchwi i jabłka; z kapusty pekińskiej, cebuli, pomidora; buraczki z chrzanem;) Porcja kaszy gryczanej lub ziemniaki Gulasz wieprzowy Ogórek kiszony lub surówka z kapusty kiszonej Spaghetti bolognese z parmezanem Risotto (np. z warzywami: cebula, papryka, cukinia, marchew, ryż) Pierogi ze szpinakiem i serem Mini profiterole z kremem waniliowym (małe ciasteczka ptysiowe z kremem, oblane czekoladą) Zupa krem (np. z pomidorów, dyni, pora) podane z grzankami lub groszkiem ptysiowym Barszcz czerwony podany z krokietem – 1 szt. (farsz z kapusty i pieczarek w panierce) Rosół z makaronem typu nitki jajeczny Tagliatelle z kawałkami kurczaka w sosie śmietanowym ze szpinakiem Opiekane ziemniaki z przyprawami podane z porcją mięsa (np. pierś z kurczaka, karkówka, kotlet schabowy, udko z kurczaka) oraz warzywa grillowane Naleśniki wytrawne z serem żółtym, szynką, pieczarkami Makaron tagiatelle z sosem śmietanowo szpinakowym lub grzybowym z natką pietruszki Mix Warzyw grillowanych z przyprawami (np. Cukinia, cebula, marchewka, papryka, ziemniaki) z dipem z możliwością wyboru: czosnkowym/musztardowym/paprykowym Zapiekanka warzywna z sosem beszamelowym (np: cukinia, cebula, marchewka, bakłażan, papryka, pietruszka, brokuły, ziemniaki) Naleśniki w wersji wegetariańskiej z serem białym Kluseczki (kopytka lub kluski śląskie) podane z sosem np. grzybowym, śmietanowym, szpinakowym podane z bukietem surówek
Interne Kennung: ADM-OB.261.1.2026.JK (2) - część IV dania obiadowe
Los: LOT-0005
Titel: Fast food
Beschreibung: Burger wołowy z sosem do wyboru (czosnkowy, 1000 wysp, ketchup, barberque): bułka, mięso oraz dodatki takie jak: pomidor, ogórek, cebula, sałata, ser cheddar. Burger drobiowy z sosem do wyboru (czosnkowy, 1000 wysp, ketchup, barberque): bułka, mięso oraz dodatki takie jak: pomidor, ogórek, cebula, sałata, ser cheddar. Burger wersja wegetariańska z sosem do wyboru (czosnkowy, 1000 wysp, ketchup, barberque): bułka, mięso oraz dodatki takie jak: pomidor, cebula, sałata, ser cheddar. Porcja pizzy, do wyboru dodatki: a. sos, ser mozzarella, oliwki pepperoni, papryka, cebula; b. sos, ser mozzarella, kurczak, oliwki, kukurydza, pieczarki c. Sos, ser mozzarella, pieczarki, papryka, kukurydza, oliwki Możliwość wyboru grubości ciasta oraz możliwość mieszania dodatków wyżej wymienionych na etapie realizacji zamówienia. Porcja frytek Porcja nagettsów Kebab - mięso mieszane – kurczak, wołowina, baranina, kapusta pekińska, pomidor, ogórek oraz sosy zaproponowane przez wykonawcę na etapie realizacji zamówienia, zawinięte w placek lub podawane z frytkami Kebab w wersji wegetariańskiej - falafel z dodatkami: kapusta pekińska, pomidor, ogórek oraz sosy zaproponowane przez wykonawcę na etapie realizacji zamówienia, zawinięte w placek lub podawane z porcją frytek
Interne Kennung: ADM-OB.261.1.2026.JK (2) - część V fast food