2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení zrekonstruované obrobny
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 6 kusů univerzálních soustruhů pro obrobnu. Součástí dodávky bude i doprava zařízení na určené místo, instalace a zprovoznění soustruhů v prostorách školy a zaškolení obsluhy. Součástí dodávky musí být návody, technické listy, prohlášení o shodě, případně katalogy a fotografie. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován následujícími přílohami zadávací dokumentace: - Závazný tex smlouvy - Specifikace dodávek.
Interne Kennung: VZ-8540/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42620000 Drehmaschinen, Bohr- und Fräswerkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001