274593-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nałęczów oraz PSZOK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nałęczów oraz PSZOK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nałęczów oraz PSZOK”. 2. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie odpadów bezpośrednio z nieruchomości, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych (gospodarstw domowych) oraz odbieranie transport i zagospodarowanie odpadów ze stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych („PSZOK”) na terenie Gminy Nałęczów.
Interne KennungIZ.271.3.2026/P
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen7. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia o 50 % wartości umowy. 2) Zamawiający zastrzega, że cena jednostkowa przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nie może być wyższa niż cena jednostkowa w ramach zamówienia podstawowego. 3) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie z tytułu wykonania zamówienia objętego prawem opcji obliczone na podstawie ceny jednostkowej i ilości wskazanej w prawie opcji. 4) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w okoliczności wyczerpania wartości umowy i ilości odebranych odpadów objętych umową. 5) W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie o zamiarze skorzystania z prawa opcji w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni, przy czym Zamawiający może składać takie oświadczenia wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnego zakresu prawa opcji, o którym mowa w pkt 1)