2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Drogi Pożarowej nr 50 w Leśnictwach Myślibórz i Poddymin, Nadleśnictwo Trzebież dostawa kruszyw naturalnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszyw naturalnych na potrzeby budowy drogi pożarowej nr 50 w Leśnictwach Myślibórz i Poddymin, Nadleśnictwo Trzebież w ilości piasek na nasyp 7 800 Mg, materiał musi być zgodny z STWiOR ( załącznik nr 2). Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP. Szczegółowe warunki techniczne, wymogi ogólne dotyczące zamawianego zestawu, o którym mowa w pkt 3.1. zawarte są w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót przedmiotu zamówienia stanowiącej załącznik nr 2 do Informacji. Warunki wykonania zamówienia zawiera również wzór umowy stanowiący załącznik nr 1 do Informacji. Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia wraz z transportem samochodami dostawczymi z napędem typu wywrotka czteroosiowa lub trzyosiowa ciągnik siodłowy (w przypadku możliwości dojazdu drogami dojazdowymi do drogi) samowyładowawczymi, rozładunkiem we wskazanym przez Zamawiającego miejscu. Kruszywo musi odpowiadać Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB)– załącznik nr 2.
Interne Kennung: DT.270.2.3.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14211000 Sand
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: " Budowa Drogi Pożarowej nr 50 w Leśnictwach Myślibórz i Poddymin, Nadleśnictwo Trzebież dostawa kruszyw naturalnych "
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszyw naturalnych na potrzeby budowy drogi pożarowej nr 50 w Leśnictwach Myślibórz i Poddymin, Nadleśnictwo Trzebież w ilości piasek na nasyp 7 800 Mg, materiał musi być zgodny z STWiOR ( załącznik nr 2).Szczegółowe warunki techniczne, wymogi ogólne dotyczące zamawianego zestawu, o którym mowa w pkt 3.1. zawarte są w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót przedmiotu zamówienia stanowiącej załącznik nr 2 do Informacji. Warunki wykonania zamówienia zawiera również wzór umowy stanowiący załącznik nr 1 do Informacji. Zamówienie obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia wraz z transportem samochodami dostawczymi z napędem typu wywrotka czteroosiowa lub trzyosiowa ciągnik siodłowy (w przypadku możliwości dojazdu drogami dojazdowymi do drogi) samowyładowawczymi, rozładunkiem we wskazanym przez Zamawiającego miejscu. Kruszywo musi odpowiadać Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB)– załącznik nr 2.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy kruszywa takie same (analogiczne), jak opisane w Informacji i ustalone podczas negocjacji (dalej: „Opcja”). Przedmiotem Opcji będą dostawy kruszywa takie same (analogiczne), jak opisane w Informacji (i uzgodnione z Wykonawcą podczas negocjacji). Skorzystanie z Opcji może nastąpić przez cały okres realizacji Umowy, o którym mowa w §2 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać uruchomione w ilości stanowiącej równowartość do 20 % wartości brutto Przedmiotu Umowy określonej zgodnie z § 5 ust 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ, z dnia zawarcia umowy. Podstawą określenia wartości dostaw uruchomionych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe ustalone z Wykonawcą w toku negocjacji. Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych dostaw, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od Umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenia o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w przypadku: a) wystąpienia konieczności zwiększenia dostaw stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, warunków glebowo-terenowych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym wykonaniem zadań, do wykonania, których są przeznaczone, b) wykorzystania wartości Umowy, określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ, przed upływem terminu obowiązywania Umowy, o którym mowa pkt 4.1. Informacji.