2. Verfahren
Verfahren
Titel: Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju, dzięki realizacji czterech zadań: 1. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy. 2. Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki. 3. Zwiększanie poziomu cyberbezpieczeństwa podmiotu. 4. Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenia do Centralnego Repozytorium danych medycznych.
Interne Kennung: ZOZ/DO/OM/ZP/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Załącznik nr 1
Beschreibung: Dostawa wraz z wdrożeniem sprzętu informatycznego w celu modernizacji systemów bezpieczeństwa, sieci LAN, systemu Datacenter, infrastruktury IT szpitala.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Los: LOT-0002
Titel: Załącznik nr 2
Beschreibung: Usługa opracowania i wdrożenia dokumentacji cyberbezpieczeństwa wraz z platformą e-lerningową oraz audyt końcowy.
Los: LOT-0003
Titel: Załącznik nr 3
Beschreibung: Elektroniczna Dokumentacja Medyczna, Integracja z Platformą PUI wraz z digitalizacją dokumentacji medycznej.