See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Akademické náměstí včetně parkovacího domu - zhotovitel stavby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je revitalizace plochy Akademického náměstí zahrnující výstavbu parkovacího domu a parkoviště, vytvoření 3 pobytových prostor a vodního prvku a úpravu parkové plochy před budovou Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.
Interne Kennung: PD Šumavská - zhotovitel
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213312 Bau von Parkhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen, 45112711 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001