See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst tegen prijslijst voor De aankoop, verhuren, leveren, plaatsen en onderhouden van warme drankautomaten met aankopen van verbruiksproducten.
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst tegen prijslijst voor De aankoop, verhuren, leveren, plaatsen en onderhouden van warme drankautomaten met aankopen van verbruiksproducten.voor de leden van Opdrachtencentrale vzw voor een maximale capaciteit/waarde van 13.740.000 euro en bestaande uit twee (2) percelen. Perceel 1: Aankoop van warme drankautomaten en toebehoren Perceel 2: Huren van warme drankautomaten met toebehoren
Interne Kennung: OC/2024/200/BG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42933000 Verkaufsautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OC/2024/200/BG - 1
Beschreibung: Perceel 1: Aankoop van warme drankautomaten en toebehoren
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OC/2024/200/BG - 2
Beschreibung: Perceel 2: Huren van warme drankautomaten en aankoop van toebehoren
Interne Kennung: 2