274657-2026 - Wettbewerb
Polen – Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung – Świadczenie usługi eksperckiej w zakresie systemu opieki zdrowotnej, polegającej na wsparciu Zamawiającego w przeprowadzeniu minimalnie 2 serii spotkań (minimalnie 32 spotkania), a maksymalnie 3 serii spotkań (maksymalnie 48 spotkań) z przedstawicielami 16 województw oraz przygotowanie makiety funkcjonalnej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi eksperckiej w zakresie systemu opieki zdrowotnej, polegającej na wsparciu Zamawiającego w przeprowadzeniu minimalnie 2 serii spotkań (minimalnie 32 spotkania), a maksymalnie 3 serii spotkań (maksymalnie 48 spotkań) z przedstawicielami 16 województw oraz przygotowanie makiety funkcjonalnej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi eksperckiej w zakresie systemu opieki zdrowotnej, polegającej na wsparciu Zamawiającego w przeprowadzeniu minimalnie 2 serii spotkań (minimalnie 32 spotkania), a maksymalnie 3 serii spotkań (maksymalnie 48 spotkań) z przedstawicielami 16 województw oraz przygotowanie makiety funkcjonalnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), zawierający opis minimalnych wymagań stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Interne KennungZZP.ZP.412.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPilność realizacji zamówienia wynika z jego kluczowego znaczenia dla zaprojektowania i wdrożenia narzędzia „Schemat Zabezpieczenia Opieki Szpitalnej”, stanowiącego istotny element map potrzeb zdrowotnych oraz platformy BASiW. Narzędzie to ma pełnić funkcję kompleksowego, opartego na danych wsparcia procesów zarządzania opieką szpitalną na poziomie krajowym i regionalnym, a jego przygotowanie wymaga ścisłej współpracy z użytkownikami końcowymi we wszystkich województwach. Przedmiot zamówienia obejmuje iteracyjny proces projektowy, w tym opracowanie interaktywnej makiety funkcjonalnej oraz przeprowadzenie cyklu konsultacji, szkoleń i testów użytkowych w skali ogólnopolskiej. Realizacja tych działań w odpowiednim czasie jest niezbędna dla prawidłowego przetestowania funkcjonalności Narzędzia, zebrania informacji zwrotnej od interesariuszy oraz wprowadzenia niezbędnych modyfikacji przed jego wdrożeniem. Opóźnienie w rozpoczęciu prac eksperckich skutkowałoby ryzykiem utraty spójności procesu projektowego oraz ograniczeniem możliwości efektywnego zaangażowania użytkowników końcowych. Dodatkowo, zamówienie realizowane jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków EFS+, dla którego przewidziano konkretne etapy realizacji uzależnione od terminowego opracowania i przetestowania Narzędzia. Zapewnienie niezwłocznego wsparcia eksperckiego jest zatem warunkiem terminowej realizacji celów projektu, jakim jest stworzenie użytecznego i funkcjonalnego narzędzia wspierającego zarządzanie opieką szpitalną, dostosowanego do realnych potrzeb interesariuszy w całej Polsce, co pozostaje w bezpośrednim interesie publicznym.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi eksperckiej w zakresie systemu opieki zdrowotnej, polegającej na wsparciu Zamawiającego w przeprowadzenia minimalnie 2 serii spotkań (minimalnie 32 spotkania - zamówienie podstawowe), a maksymalnie 3 serii spotkań (maksymalnie 48 spotkań - 16 spotkań to zamówienie opcjonalne) z przedstawicielami 16 województw oraz przygotowanie makiety funkcjonalnej. Zamówienie obejmuje: - przygotowanie makiety funkcjonalnej Narzędzia z wykorzystaniem oprogramowania Figma (lub równoważnego), - przygotowanie i poprowadzenie 2 serii (zamówienie podstawowe) a maksymalnie 3 serii (1 seria zamówienie opcjonalne) spotkań z przedstawicielami 16 województw.