See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gmin należących do Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w Uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych ( dalej PSZOK ) na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”. Każdy z PSZOK-ów jest wyposażony w kontenery i pojemniki. Wykonawca nie będzie wyposażał PSZOK-ów. Rodzaje odpadów podlegające odbieraniu i zagospodarowaniu od mieszkańców : 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, stanowiące pozostałość po selektywnym zbieraniu odpadów na nieruchomości lub powstające w wyniku nieprawidłowej selektywnej zbiórki odpadów , 2) selektywnie zbierane odpady komunalne - papier, frakcję tą stanowią odpady z papieru i tektury oraz odpady opakowaniowe z papieru i tektury, 3) selektywnie zbierane odpady komunalne - tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, frakcję tą stanowią odpady z metali oraz odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych oraz odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, 4) selektywnie zbierane odpady komunalne – szkło, frakcję tą stanowią odpady ze szkła oraz odpady opakowaniowe ze szkła, 5) bioodpady - odpady komunalne ulegające biodegradacji, w tym odpady opakowaniowe ulegające biodegradacji.
Vorherige Bekanntmachung: 2214-2025
Interne Kennung: PZP.271/1UE/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1. Sektor I obejmujący Gminy : Drawsko, Krzyż Wlkp., Wieleń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gmin Sektora, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, a także z punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (dalej PSZOK). Z terenu Sektora przewidywane są do odbioru przez okres realizacji umowy następujące ilości odpadów : Ilość odpadów niesegregowanych ( zmieszanych ) – 4.009 Mg Ilość odpadów segregowanych z nieruchomości – 2.101 Mg Ilość odpadów segregowanych z PSZOK – 430,46 Mg Łączna ilość odpadów w Sektorze Nr 1 – 6.540,46 Mg
Interne Kennung: PZP.271/1UE/2024.1
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2. Sektor II obejmujący Gminy : Gmina Czarnków, Ujście
Beschreibung: Część Nr 2. Sektor II obejmujący Gminy : Gmina Czarnków, Ujście Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gmin Sektora, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, a także z punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (dalej PSZOK). Z terenu Sektora przewidywane są do odbioru przez okres realizacji umowy następujące ilości odpadów : Ilość odpadów niesegregowanych ( zmieszanych ) – 2.586 Mg Ilość odpadów segregowanych z nieruchomości – 1.806 Mg Ilość odpadów segregowanych z PSZOK – 454,06 Mg Łączna ilość odpadów w Sektorze Nr 2 – 4.846,06 Mg
Interne Kennung: PZP.271/1UE/2024.2
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3. Sektor III obejmujący Gminy : Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Wysoka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gmin Sektora, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, a także z punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (dalej PSZOK). Z terenu Sektora przewidywane są do odbioru przez okres realizacji umowy następujące ilości odpadów : Ilość odpadów niesegregowanych ( zmieszanych ) – 2.709 Mg Ilość odpadów segregowanych z nieruchomości – 2.290 Mg Ilość odpadów segregowanych z PSZOK – 524,18 Mg Łączna ilość odpadów w Sektorze Nr 3 – 5.523,18 Mg
Interne Kennung: PZP.271/1UE/2024.3
Los: LOT-0004
Titel: Część Nr 4. Sektor IV obejmujący Gminy : Jastrowie, Krajenka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gmin Sektora, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, a także z punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (dalej PSZOK). Z terenu Sektora przewidywane są do odbioru przez okres realizacji umowy następujące ilości odpadów : Ilość odpadów niesegregowanych ( zmieszanych ) – 2.151 Mg Ilość odpadów segregowanych z nieruchomości – 2.152 Mg Ilość odpadów segregowanych z PSZOK – 475,94 Mg Łączna ilość odpadów w Sektorze Nr 4 – 4.778,94 Mg nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela
Interne Kennung: PZP.271/1UE/2024.4
Los: LOT-0005
Titel: Część Nr 5. Sektor V obejmujący Miasto Piłę
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gmin Sektora, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, a także z punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (dalej PSZOK). Z terenu Sektora przewidywane są do odbioru przez okres realizacji umowy następujące ilości odpadów : Ilość odpadów niesegregowanych ( zmieszanych ) – 10.259 Mg Ilość odpadów segregowanych z nieruchomości – 5.307 Mg Ilość odpadów segregowanych z PSZOK – 1.626,20 Mg Łączna ilość odpadów w Sektorze Nr 5 – 17.192,20 Mg
Interne Kennung: PZP.271/1UE/2024.5