2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw płynnych: oleju napędowego ON, oleju napędowego ON o podwyższonych parametrach (premium) i benzyny bezołowiowej dla potrzeb Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa- zakup paliw płynnych, tj. oleju napędowego ON, oleju napędowego o podwyższonych parametrach (premium) oraz benzyny bezołowiowej Pb 95 dla pojazdów służbowych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Wykaz samochodów zostanie przekazany Wykonawcy wraz z podpisaną umową. Szacunkowa ilość oleju napędowego ON – 270 000 l, oleju napędowego ON o podwyższonych parametrach (premium) 2 000 l oraz benzyny bezołowiowej Pb 95 – 1 000 l. Zamawiający zastrzega sobie prawo tankowania mniejszych ilości paliwa niż wskazane w ust. 1 niniejszego paragrafu, nie mniej niż 160 000 l oleju napędowego ON, 500 l oleju napędowego ON o podwyższonych parametrach (premium) oraz 100 l benzyny bezołowiowej PB 95. Zamawiający zastrzega, że podane w niniejszej SWZ ilości litrów poszczególnych rodzajów paliwa są szacunkowe. Zamawiający będzie sukcesywnie dokonywał zakupów odpowiednich ilości poszczególnych rodzajów paliwa na podstawie faktycznych potrzeb. Zamawiający zastrzega, że wartość zamówienia może ulec zmianie. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki: 2.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, zw. dalej, „SOPZ”( dostępny w oddzielnym pliku); 2.2.Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami (dostępne w oddzielnych plikach)
Vorherige Bekanntmachung: 684986-2025
Interne Kennung: WSPR-DT/3113/26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24611100 Propergol-Treibstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WSPR-DT/3113/26/2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający ujął informację o opcji w dokumentacji postępowania