274689-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Europees openbare aanbesteding - Uitzendkrachten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - Uitzendkrachten
Beschreibung: De opdracht behelst het voorzien van tijdelijke medewerkers (uitzendkrachten) ten behoeve van het inzamelen van afval binnen de gemeente Den Haag. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 41.700.000,- over de periode van zes jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uitzendkrachten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De inwerkingtreding van de raamovereenkomst is gepland op 1 maart 2025 en heeft een looptijd tot en met 28 februari 2029, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van tweemaal één jaar.