See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU OOK Kampen SMK obs Wereldrijk
Beschreibung: Deze opdracht gaat om het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van OOK Kampen, locatie de Wereldrijk. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000