2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kwalifikowanych usług zaufania przez okres 2 lat (2025- 2026) w Centrali i Oddziałach ZUS - w tym dostawa nowych zestawów do składania kwalifikowanych podpisów elektronicznych i odnawianie wygasających certyfikatów kwalifikowanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kwalifikowanych usług zaufania przez okres 24 miesięcy w Centrali i Oddziałach ZUS Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 7 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 583984-2024
Interne Kennung: 580000.271.4.2024-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79132100 Zertifizierungsdienste elektronischer Signaturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kwalifikowanych usług zaufania przez okres 24 miesięcy w Centrali i Oddziałach ZUS obejmujący: 1. dostawę, na zlecenie Zamawiającego, zestawów do składania kwalifikowanych podpisów elektronicznych, w skład których wchodzi: a) certyfikat kwalifikowany o okresie ważności 24 miesiące, b) usługa kwalifikowanego znacznika czasu ważna w okresie ważności certyfikatów kwalifikowanych, z aktywną liczbą minimum 100 operacji miesięcznie, c) kwalifikowane urządzenie (wpisane na listę urządzeń kwalifikowanych QSCD - Qualified Electronic Signature Creation Device) do składania e-podpisu – karta kryptograficzna z czytnikiem (mini), 2. aplikacja do składania i weryfikacji podpisów elektronicznych, znakowania czasem oraz administrowania kartą kryptograficzną; 3. udzielenie 24 miesięcznej gwarancji na techniczne elementy zestawu (karta kryptograficzna i czytnik); 4. Wykonawca, w ramach gwarancji, będzie dokonywał wymiany niesprawnego elementu technicznego na nowy tożsamy element techniczny do składania kwalifikowanego podpisu elektronicznego, maksymalny czas wymiany - do 5 dni roboczych od chwili zgłoszenia; 5. odnawianie, na zlecenie Zamawiającego, wygasających w trakcie umowy certyfikatów kwalifikowanych na okres 24 miesięcy; 6. dostawę, na zlecenie Zamawiającego, pakietów znaczników czasu (100.000 operacji ważnych w okresie ważności certyfikatów kwalifikowanych); 7. udostępnienie usługi wspierającej realizację zleceń; 8. udostępnienie pracownikom Zamawiającego materiałów informacyjno-szkoleniowych w postaci elektronicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 7 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ.