See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa oświetlenia ulicznego na terenie Miasta i Gminy Trzebinia w latach 2026-2029 od dnia 01.01.2026r. do 31.12.2029r.
Beschreibung: Świadczenie usług oświetleniowych konserwacji i eksploatacji oświetlenia ulicznego na terenie Miasta i Gminy Trzebinia.
Interne Kennung: BR.RIR.271.79.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa oświetlenia ulicznego na terenie Miasta i Gminy Trzebinia w latach 2026 -2029r., od dnia 01.01.2026 do 31.12.2029r.
Beschreibung: Tauron Nowe Technologie S.A. jest jedynym właścicielem urządzeń. Świadczenie usług oświetleniowych konserwacji i eksploatacji oświetlenia ulicznego na terenie Miasta i Gminy Trzebinia wymaga wykorzystania specjalnych układów pomiarowych i szaf sterowniczych oświetlenia ulicznego ze stacji transformatorowych stanowiących własność i pozostających w eksploatacji TAURON Dystrybucja Serwis S.A , dlatego świadczenie usług przez inny podmiot jest niemożliwe. W związku z powyższym zasadnym jest przeprowadzenie postępowania w trybie z wolnej ręki.