2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja basenu odkrytego, remont wieży do skoków i budynku technologicznego oraz budowa obiektów kontenerowych wraz ze zmianą zagospodarowania terenu i infrastruktury technicznej w Inowrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest inwestycja polegająca na modernizacji basenu odkrytego, remoncie wieży do skoków i budynku technologicznego oraz budowa obiektów kontenerowych wraz ze zmianą zagospodarowania terenu i infrastruktury technicznej. 2. Zakres robót obejmuje prace w następującym zakresie: 1) przebudowy istniejącej niecki basenowej, która będzie częściowo polegała na zasypaniu dna, a częściowo na dostosowaniu wysokości ścian zewnętrznych do projektowanej niecki. 2) adaptacji istniejącego budynku technologii basenowej pod nowoprojektowaną instalację, w tym: wyburzenia, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, prace wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne. 3) rozbiórki istniejącego brodzika dla dzieci, ogrodzeń niecek, budynku ratownika pod wieżą do skoków, istniejących nawierzchni z kostki betonowej. 4) przygotowania terenu pod prowadzenie robót budowlanych m.in. w razie konieczności karczowanie drobnych krzewów, usuwanie starych korzeni drzew. 5) wykonania remontu wieży do skoków (wieża będzie wyłączona z użytkowania z uwagi na stan techniczny, wzmocnienie konstrukcji wieży). 6) montażu na pierwszym spoczniku na trzech krawędziach kurtyny wodnej wraz z instalacjami. 7) wykonania instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych, technologii basenowej wraz z elementami podziemnymi jak zbiorniki, urządzenia, drenaż wokół niecki itp. 8) wykonania instalacji elektrycznych zewnętrznych i wewnętrznych, oświetlenia terenu, zasilania urządzeń, monitoringu, systemu ESOK, fotowoltaki, stacji ładowania dla samochodów itp. 9) wykonania niecek w technologii panelowej – stalowej samonośnej lub równoważnej, o parametrach: a) rekreacyjna o wymiarach 24,98m x 22,00m, głębokości zmiennej w zakresie 0,9m do 1,1m, powierzchni ok 550,0m2 wraz z niezbędnym wyposażeniem zgodnym z dokumentacją techniczną, b) rekreacyjna dla dzieci o wymiarach 24,98m x 11,50m, głębokości zmiennej w zakresie 0,4m do 0,6m, powierzchni ok 288,0m2 wraz z niezbędnym wyposażeniem zgodnym z dokumentacją techniczną, c) pływacka o wymiarach 24,98m x 10,50m, głębokości zmiennej w zakresie 1,2m do 1,8m, 4 tory o szerokości 2,5m wraz z niezbędnym wyposażeniem zgodnym z dokumentacją techniczną, 10) wykonania podestów wokół basenów z desek kompozytowych wraz z podkonstrukcją. 11) wykonania strefy wodnego placu zabaw podzielonego na dwie części: splash-park i brodzik o łącznej powierzchni 294 m2 wraz z rynnami przelewowymi i atrakcjami wodnymi, ogrodzeniem. 12) dostawy i montaż kontenerów w projektowanej konfiguracji z fundamentami, wyposażeniem, uzbrojeniem zgodnie w projektem. 13) dostawy, montaż i podłączenie zjeżdżalni wodnych. Projektuje się trzy zjeżdżalnie z własnymi hamowniami w wydzielonych strefach, z wejściem na wspólne platformy startowe zjeżdżalni i fundamentami. 14) dostawy i montaż szafek depozytowych, nogomyjek, prysznicy zewnętrznych, przebieralni, stolików, żagli słonecznych, kołowrotów, kontenera na odpady itp. 15) wykonania zagospodarowania terenu – chodniki, nawierzchnie, parkingi, miejsca rowerowe, elementy małej architektury, nasadzenia drzew i krzewów, piłko chwytów, ogrodzenia. 16) dostawy oznakowania, tablic, wyposażenia wg projektu, regulaminów itp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące integralną część niniejszej SWZ. Przedmiar robót jest dokumentem pomocniczym - przed złożeniem oferty wszystkie ilości należy zweryfikować na podstawie dokumentacji projektowej.
Interne Kennung: ZZP.271.1.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja basenu odkrytego, remont wieży do skoków i budynku technologicznego oraz budowa obiektów kontenerowych wraz ze zmianą zagospodarowania terenu i infrastruktury technicznej przy ul. Świętokrzyskiej 107 w Inowrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest inwestycja polegająca na modernizacji basenu odkrytego, remoncie wieży do skoków i budynku technologicznego oraz budowa obiektów kontenerowych wraz ze zmianą zagospodarowania terenu i infrastruktury technicznej. 2. Zakres robót obejmuje prace w następującym zakresie: 1) przebudowy istniejącej niecki basenowej, która będzie częściowo polegała na zasypaniu dna, a częściowo na dostosowaniu wysokości ścian zewnętrznych do projektowanej niecki. 2) adaptacji istniejącego budynku technologii basenowej pod nowoprojektowaną instalację, w tym: wyburzenia, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, prace wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne. 3) rozbiórki istniejącego brodzika dla dzieci, ogrodzeń niecek, budynku ratownika pod wieżą do skoków, istniejących nawierzchni z kostki betonowej. 4) przygotowania terenu pod prowadzenie robót budowlanych m.in. w razie konieczności karczowanie drobnych krzewów, usuwanie starych korzeni drzew. 5) wykonania remontu wieży do skoków (wieża będzie wyłączona z użytkowania z uwagi na stan techniczny, wzmocnienie konstrukcji wieży). 6) montażu na pierwszym spoczniku na trzech krawędziach kurtyny wodnej wraz z instalacjami. 7) wykonania instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych, technologii basenowej wraz z elementami podziemnymi jak zbiorniki, urządzenia, drenaż wokół niecki itp. 8) wykonania instalacji elektrycznych zewnętrznych i wewnętrznych, oświetlenia terenu, zasilania urządzeń, monitoringu, systemu ESOK, fotowoltaki, stacji ładowania dla samochodów itp. 9) wykonania niecek w technologii panelowej – stalowej samonośnej lub równoważnej, o parametrach: a) rekreacyjna o wymiarach 24,98m x 22,00m, głębokości zmiennej w zakresie 0,9m do 1,1m, powierzchni ok 550,0m2 wraz z niezbędnym wyposażeniem zgodnym z dokumentacją techniczną, b) rekreacyjna dla dzieci o wymiarach 24,98m x 11,50m, głębokości zmiennej w zakresie 0,4m do 0,6m, powierzchni ok 288,0m2 wraz z niezbędnym wyposażeniem zgodnym z dokumentacją techniczną, c) pływacka o wymiarach 24,98m x 10,50m, głębokości zmiennej w zakresie 1,2m do 1,8m, 4 tory o szerokości 2,5m wraz z niezbędnym wyposażeniem zgodnym z dokumentacją techniczną, 10) wykonania podestów wokół basenów z desek kompozytowych wraz z podkonstrukcją. 11) wykonania strefy wodnego placu zabaw podzielonego na dwie części: splash-park i brodzik o łącznej powierzchni 294 m2 wraz z rynnami przelewowymi i atrakcjami wodnymi, ogrodzeniem. 12) dostawy i montaż kontenerów w projektowanej konfiguracji z fundamentami, wyposażeniem, uzbrojeniem zgodnie w projektem. 13) dostawy, montaż i podłączenie zjeżdżalni wodnych. Projektuje się trzy zjeżdżalnie z własnymi hamowniami w wydzielonych strefach, z wejściem na wspólne platformy startowe zjeżdżalni i fundamentami. 14) dostawy i montaż szafek depozytowych, nogomyjek, prysznicy zewnętrznych, przebieralni, stolików, żagli słonecznych, kołowrotów, kontenera na odpady itp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące integralną część niniejszej SWZ. Przedmiar robót jest dokumentem pomocniczym - przed złożeniem oferty wszystkie ilości należy zweryfikować na podstawie dokumentacji projektowej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen